Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRCzocher odwiedzi Warecki Jarmark Śniadaniowy!

  Czocher odwiedzi Warecki Jarmark Śniadaniowy!

  Już w najbliższą sobotę, 25 sierpnia Jarmarkiem Śniadaniowym rozpocznie się przed ostatni weekend wakacji. W Warce będzie to weekendy pełen niezwykłych i licznych atrakcji. Oficjalnie rozpocznie się już o godzinie 10:00 spotkaniem z Piotrem Borutą i Czocherem, którzy odwiedzą warecką Skrzynkę Kontaktową.

  Przedstawienie „Świat wg Czochera” to improwizowana próba spektaklu, który nigdy nie będzie miał oficjalnej premiery, bowiem rutyna niszczy zdrowy śmiech i spontaniczne reakcje, a właśnie one są gwarancją dobrej zabawy i podstawą poczucia humoru.

  Piotr Boruta swoje kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci postanowił przekuć w atrakcyjny program dla dzieci i dorosłych. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal wywołuje wiele radości i emocji u przedszkolaków, ale równie głośno podczas spektaklu śmieją się osoby, które ze szkoła dawno już się pożegnały.

  Świat wg Czochera to możliwość spotkania z aktorem wykonującym nietypową profesję, które działa także stymulująco i edukacyjnie. W piosenkach i tekstach dzieci słyszą m.in. o myciu zębów, akceptacji czy tolerancji. Dlatego właśnie Czocher jest uwielbiany przez dzieci. Radość, uśmiech i przemycane wartości edukacyjne są niewątpliwie zaletą i dobrą stroną takich spotkań.

  I pomyśleć, że to dopiero pierwsza z weekendowych atrakcji. Organizatorzy mają dla Państwa dobrą radę – już dziś rezerwujcie sobie czas na najbliższy weekend – widzimy się na Rynku w Warce!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE