Czocher odwiedzi Warecki Jarmark Śniadaniowy!

Czocher odwiedzi Warecki Jarmark Śniadaniowy!

Już w najbliższą sobotę, 25 sierpnia Jarmarkiem Śniadaniowym rozpocznie się przed ostatni weekend wakacji. W Warce będzie to weekendy pełen niezwykłych i licznych atrakcji. Oficjalnie rozpocznie się już o godzinie 10:00 spotkaniem z Piotrem Borutą i Czocherem, którzy odwiedzą warecką Skrzynkę Kontaktową.

Przedstawienie „Świat wg Czochera” to improwizowana próba spektaklu, który nigdy nie będzie miał oficjalnej premiery, bowiem rutyna niszczy zdrowy śmiech i spontaniczne reakcje, a właśnie one są gwarancją dobrej zabawy i podstawą poczucia humoru.

Piotr Boruta swoje kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci postanowił przekuć w atrakcyjny program dla dzieci i dorosłych. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal wywołuje wiele radości i emocji u przedszkolaków, ale równie głośno podczas spektaklu śmieją się osoby, które ze szkoła dawno już się pożegnały.

Świat wg Czochera to możliwość spotkania z aktorem wykonującym nietypową profesję, które działa także stymulująco i edukacyjnie. W piosenkach i tekstach dzieci słyszą m.in. o myciu zębów, akceptacji czy tolerancji. Dlatego właśnie Czocher jest uwielbiany przez dzieci. Radość, uśmiech i przemycane wartości edukacyjne są niewątpliwie zaletą i dobrą stroną takich spotkań.

I pomyśleć, że to dopiero pierwsza z weekendowych atrakcji. Organizatorzy mają dla Państwa dobrą radę – już dziś rezerwujcie sobie czas na najbliższy weekend – widzimy się na Rynku w Warce!

Udostępnij:
← Jarmark Śniadaniowy pełen magicznych sztuczek! Koncert zespołu „Bez Cienia Ciszy” na zakończenie wakacji →

Dodaj komentarz