-1.3 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaKulturaMuzykaW Radiu Mazowsze o Działaj Lokalnie

  W Radiu Mazowsze o Działaj Lokalnie

  W najbliższą niedzielę 28 kwietnia w Radiu Mazowsze 106,4FM lub www.radio-mazowsze.pl tuż po godz. 16:00 odbędzie się audycja promująca trwający właśnie konkursu „Działaj Lokalnie”. Będzie to pierwsze z comiesięcznych spotkań w Radiu Mazowsze poświęconych właśnie temu Programowi i realizowanym w ramach niego projektom.

  Na antenie radiowej prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. – Andrzej Zaręba, zaprezentuje szczegółowo trwający już od 7 lat na terenie powiatu grójeckiego Program.

  Będą zaproszeni goście:

  – Monika Szymaniak ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju wsi Stara Warka, które to zrealizowało 2 projekty „Działaj Lokalnie” a Monika była koordynatorką tego realizowanego w poprzednim roku,

  Grażyna Jagiełło – koordynatorka Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, które zrealizowało jeden projekt w poprzednim roku,

  Joanna Gąsiorowska z PSP w Sielcu w gminie Goszczyn, koordynatorka Teatru Dziecięcego MASKA, które zrealizowało 2 projekty „Działaj Lokalnie” (szkoła w Sielcu w sumie – 4),

  – Łukasz Rejer ze Stowarzyszenia WGR Kultura i Sport a kiedyś Stowarzyszenia KIS Kultura i Sport. Oba stowarzyszenia zrealizowały już 6 projektów a Łukasz koordynował 2.

  Na zakończenie audycji odbędzie się prapremiera piosenki nagranej z okazji 10-lecia Stowarzyszenia W.A.R.K.A. zachęcającej do aktywności lokalnej „RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO” w której, w rolę „rapera” wcielił się m.in. finalista X-Factora – Paweł BIBA Binkiewicz a w refrenie swoich głosów użyczyło kilku finalistów WARKA MUSIC SHOW 2012.

  Zapraszamy do słuchania audycji na falach 106,4FM lub przez internet poprzez stronę www.radio-mazowsze.pl

   

   

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE