Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiR„Powiat Samorządowy” dziękuje za głosy!

  „Powiat Samorządowy” dziękuje za głosy!

  Szanowni Wyborcy,

  21 października 2018 roku o mandaty do Rady Powiatu Grójeckiego po raz pierwszy ubiegał się Komitet Wyborczy Wyborców „Powiat Samorządowy”. Pomysł tworzenia list tego Komitetu zakładał zaangażowanie do rozwoju Powiatu samorządowców – od wójtów i burmistrzów poprzez pracowników samorządów, pracowników instytucji samorządowych, sołtysów aż po społecznych działaczy i lokalnych aktywistów.

  Na wareckiej liście znaleźli się: Marian Górski (dyrektor CeSiR i obecny Radny Powiatu Grójeckiego), Andrzej Zaręba (dyrektor Dworku na Długiej i również obecny Radny Powiatu Grójeckiego), Bożena Sobieraj (dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce), Barbara Cieślińska (sołtys wsi Michalczew, szefowa Klubu Seniora „Młodzi Duchem”), Jadwiga Stola (sołtys wsi Klonowa Wola) oraz Tomasz Skowron (sadownik i przedsiębiorca).

  Lista w wyborach w gminie Warka zajęła 2 miejsce zdobywając w sumie 1548 głosów. Dzięki temu udało się zdobyć jeden mandat do Rady Powiatu Grójeckiego. Mandat ten zdobył Andrzej Zaręba z 552 głosami, który bardzo nieznacznie bo tylko 7 głosami wyprzedził drugą osobę na liście Mariana Górskiego.

  Kandydaci KWW „Powiat Samorządowy” pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim wyborcom za każdy oddany głos. Dziękujemy za zaufanie!

  Marian Górski

  Andrzej Zaręba

  Bożena Sobieraj

  Barbara Cieślińska

  Jadwiga Stola

  Tomasz Skowron

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE