Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWarecki basen ponownie otwarty!

  Warecki basen ponownie otwarty!

  Po miesięcznej przerwie technicznej Kryta Pływalnia „Olimpic” ponownie otwarta dla wszystkich klientów. Zapraszamy na basen, saunę oraz na zajęcia pływania i aqua aerobicu!

  Co roku wrzesień jest miesiącem, w którym na wareckim basenie zostają przeprowadzone prace konserwacyjno-remontowe. Są one niezbędne by pływalnia pozostała w „dobrej kondycji” i służyła jeszcze przez wiele lat mieszkańcom Warki. I choć jeden miesiąc to długi okres wierzymy, że przeprowadzone w tym czasie prace podniosą estetykę i funkcjonowanie basenu, a ich wyniki zrekompensują klientom okres przerwy i związane z nimi niedogodności.

  W trakcie tegorocznej przerwy technicznej na Krytej Pływalni zostało przeprowadzonych kilka istotnych remontów. Po pierwsze została wymieniona woda w nieckach rekreacyjnej i sportowej. Wykorzystując czas do ponownego napełnienia niecek świeżą wodą, umyto i zdezynfekowano nieckę basenu sportowego i brodzika oraz uzupełniono brakującą glazurę. Wymieniono także uszkodzone płytki na plaży basenowej i uzupełniono oświetlenie. Podczas prowadzonych prac wykonano także: czyszczenie filtrów, zamalowano zacieki na ścianach, uzupełniono zamki w szafkach w szatniach i klucze na opaskach. Wykonano także przeglądy centrali klimatyzacyjnej, palników na kotłowni i ozonatora (wraz z płukaniem kolumn).

  Kryta Pływalnia to nie tyko basen to także teren wokół niego. W tym roku jednym z wyzwań było przesunięcie bramy wjazdowej na wysokość hali sportowej tak aby stanowiła ona dodatkową ochronę w godzinach nocnych dla nowopowstałego muralu, który stał się jedną z wizytówek Warki, dlatego warto go dodatkowo zabezpieczyć.

  Od 1 października praca na basenie ruszyła pełna parą. W godzinach porannych z pływalni licznie korzystają uczniowie szkół z gminy Warka. W godzinach popołudniowych trenują szkółki pływackie. Warto by indywidualni klienci przed przyjściem na basen sprawdzili dostępność torów, aby swobodnie pływać. Pełen grafik dostępny na stronie www.cesir.warka.pl

  Serdecznie zapraszamy wszystkich na Krytą Pływalnię „Olimpic” w Warce.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE