Więcej

  Posłuchaj o „Działaj Lokalnie”

  W niedzielę 28 kwietnia w Radiu Mazowsze 106,4FM lub www.radio-mazowsze.pl odbyła się premiera audycji „zaDziałaj Lokalnie z Radiem Mazowsze”. Prowadzący – prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A., które jest na terenie powiatu grójeckiego Ośrodkiem „Działaj Lokalnie” opowiedział bardzo szczegółowo o Programie. Przykłady dobrych praktyk zaprezentowali na antenie zaproszeni goście – Monika Szymaniak ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju wsi Stara Warka, Joanna Gąsiorowska z PSP w Sielcu w gminie Goszczyn, Grażyna Jagiełło – koordynatorka Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i Łukasz Rejer ze Stowarzyszenia WGR Kultura i Sport a kiedyś Stowarzyszenia KIS Kultura i Sport.

  Na zakończenie audycji zaprezentowana została po raz pierwszy szerszej publiczności specjalnie przygotowana piosenka na 10-lecie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. promująca lokalną aktywność i Program „Działaj Lokalnie”.

  Zapraszamy do posłuchania całej audycji w Radiu Mazowsze.

  Radio Mazowsze DZIAŁA LOKALNIE – cz 1

  Radio Mazowsze DZIAŁA LOKALNIE – cz 2

  Radio Mazowsze DZIAŁA LOKALNIE – cz 3

  Na antenie radia, zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca, w ramach programu „Wiadomości Społeczne Mazowsza” (godz. 16-18), którego gospodarzem jest Andrzej Rybus Tołłoczko  prezentowane będą projekty „Działaj Lokalnie” i organizacje je realizujące. Do usłyszenia zatem „za miesiąc”…

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE