Więcej
  Strona głównaSportKawiarnia w klubie fitness?

  Kawiarnia w klubie fitness?

  Co ma wspólnego klub fitness i kawiarnia? Dylemat ten najczęściej towarzyszy osobom, które dowiadują się, że w wareckim Fitness Dance Cafe znajduje się kawiarnia, w której można mile  spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych. Rozwiązanie tej zagwozdki nasuwa się automatycznie. Wystarczy odwiedzić Fitness Dance Cafe aby przekonać się, że klub fitness i kawiarnia mają więcej niż jedną cechę wspólną, a najważniejszym punktem łączącym  oba miejsca jest przyjemność.

  Wszystko to za sprawą trzeciego członu nazwy wareckiego fitnessu. Cafe, to jeden z trzech elementów innowacyjnego przedsięwzięcia, które organizatorzy dedykują wszystkim mieszkańcom poszukującym miejsca dla siebie oraz pragnących odczuć satysfakcję z dobrze spożytkowanego wolnego czasu.
  Kawiarnia, która jest elementem Fitness Dance Cafe wcale nie jest miejscem wkomponowanym w siłownię, jak może się wydawać. Jest to specjalnie wydzielona część, która skutecznie oddziela trenujących od osób odpoczywających przy filiżance kawy. Inicjatorzy klubu projektując kawiarenkę zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Prócz nowoczesnego a przy okazji sympatycznego wyglądu oraz wyśmienitej kawy, strefa Cafe jest także miejscem przyjaznym dla dzieci. Specjalny kącik dla najmłodszych umożliwia miło spędzony  czas z najmłodszymi, którzy na pewno będą się dobrze bawić. Kawiarnia daje także możliwość delektowania się kawą na świeżym powietrzu. Patio na dworze pozwala na pełen relaks w atrakcyjnych okolicznościach przyrody z dala od hucznej części miasta.

  Odwiedzając Fitness Dance Cafe wybieramy przebywanie w jednym z trzech światów. Fitness gwarantuje zastrzyk energii fizycznej na cały tydzień pracy, Dance to tak popularny w ostatnich latach aktywny odpoczynek, zaś strefa Cafe to miejsce dla każdej osoby pragnącej relaksu, spotkania  z przyjaciółmi lub po prostu napicia się niebotycznie dobrej kawy. Żeby wybrać jeden z tych trzech światów,  wcale nie trzeba wyjeżdżać  do dużych miast, wystarczy wybrać się Fitness Dance Cafe.

  Żeby nie pozostać gołosłownym w przedstawianiu uroków kawiarni Fitness Dance Cafe już teraz ogłaszamy minikonkurs. Pierwsze 3 osoby, które wyślą na adres kontakt@warka24.pl mail w treść którego wpiszą hasło KAWA wybiorą się do wareckiego klubu na bezpłatną kawę 😉

  IMG-20130507-00351

  IMG-20130510-00352

  IMG-20130510-00354

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE