Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejJeszcze lepsza współpraca Warki z Polskim Wojskiem

  Jeszcze lepsza współpraca Warki z Polskim Wojskiem

  Samorząd Warki w ostatnich latach podjął bardzo szeroką i efektywną współpracę z 1 Grójeckim Ośrodkiem Radioelektronicznym. Żołnierze z tej jednostki, niejednokrotnie wspierani Orkiestrami Wojskowymi z Radomia, Dęblina czy Siedlec aktywnie uczestniczyli w licznych uroczystościach patriotycznych organizowanych w Warce.

  Jednostka uczestniczyła również w działaniach promujących obronność wśród najmłodszych, np. poprzez organizację pokazów podczas takich imprez jak „Dzień Dziecka” czy „Bohaterskie Lato w Warce”. Jednocześnie przedstawiciele Samorządu Warki systematycznie uczestniczą w uroczystościach i ważnych wydarzeniach organizowanych w Jednostce Wojskowej.

  Aby ta współpraca była jeszcze bardziej efektywna i partnerska 19 marca w Sali Tradycji 1 Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego podpisane zostało oficjalne porozumienie o współpracy. Podpisy pod dokumentem złożyli: dowódca płk Andrzej Kozera i odpowiadający z ramienia Samorządu Warki za współpracę z Jednostką – dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba.

  Podpisujący porozumienie wzajemnie podziękowali sobie za dotychczasową współpracę i życzyli jeszcze lepszego zacieśnienia jej w przyszłości.

  Urząd Miejski w Warce

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE