Więcej
  Strona głównaInstytucjeWeź swój rower! Weź się przejedź!

  Weź swój rower! Weź się przejedź!

  Wiemy, że wielu z Was odkurzyło już swoje ukochane rowery, tym goręcej zapraszamy do udziału w I Wareckim Rajdzie Rowerowym na oficjalne rozpoczęcie sezonu, który odbędzie się już 1 maja 2019r.

  Biorąc pod uwadze wciąż rosnącą liczbę miłośników kolarstwa w gminie Warka, którzy za najczęstszy sposób spędzania wolnego czasu przyjęli przemierzanie na rowerze pięknych terenów wokół naszego miasta, Parafia pw. Św. Mikołaja w Warce wraz ze sklepem Rowerologia oraz osobami związanymi ze środowiskiem kolarskim w Warce, pragnie zorganizować wspólne rozpoczęcie sezonu rowerowego.

  Cel wydarzenia jest prosty: chcemy spotkać ze sobą ludzi mających tę samą pasję i pokazać, że Pan Bóg może być obecny w każdej dziedzinie naszego życia. Chcemy wspólnie przejechać do Sanktuarium w Lewiczynie i tam modlić się o błogosławieństwo i bezpieczeństwo na drodze w tym sezonie dla nas wszystkich i o dobre wyniki dla Warka Team we wszystkich tegorocznych wyścigach. Na miejscu po Mszy świętej będzie wspólny posiłek i integracja, po której wrócimy do Warki.

  Bliższe informacje w Parafii Św. Mikołaja w Warce u ks. Przemysława Bogusza oraz w sklepie Rowerologia, (Warka, ul. Wójtowska 11)

  Więcej szczegółów będzie pojawiać się na facebook’owym wydarzeniu.

  Koszt udziału w Rajdzie wynosi 10 zł.

  Wypełnioną Deklarację uczestnictwa, należy dostarczyć do  DO 28 KWIETNIA 2019r. do ks. Przemysława Bogusza, szukajcie Go w zakrystii po Mszach Świętych w parafii św. Mikołaja w Warce.

  Prawdopodobnie to najlepsze rozpoczęcie majówki jakie możesz sobie wyobrazić! Rejestracja uczestników rajdu rozpocznie się o godzinie 8:00, Planowany start rajdu godzina 9:00 – serdecznie zapraszamy!

   

  DO POBRANIA:

  REGULAMIN I WARECKIEGO RAJDU ROWEROWEGO

  DEKLARACJA UCZESTNICTWA w rajdzie

   

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE