II Bieg Nocny czyli Warka na Dobranoc

II Bieg Nocny czyli Warka na Dobranoc

Już niebawem 27 kwietnia zapraszamy wszystkich pełnoletnich biegaczy do przeżycia dreszczyku emocji podczas drugiej edycji „Nocnego Biegu”. Dla spotęgowania emocji przesuwamy start biegu na godzinę 20 (na plakacie jest 19), kiedy wszystkie niegrzeczne zwierzęta wychodzą na łowy. Trasa biegu prowadzona będzie ścieżkami cyklu Grand Prix na terenie lasów Nadleśnictwa Dobieszyn. Aby dać szansę leśnym stworom, zmęczymy Was na dystansie 10 km, a potem, jeśli dotrzecie w całości, obdarzymy pamiątkowym medalem i  zregenerujemy smacznym posiłkiem i napojem. Na bieżąco będziemy Was monitorować profesjonalnym pomiarem czasu, a zagubionych biegaczy odnajdziemy kiedy opadną poranne mgły. Zapraszamy !

Zapisywać możecie się  poprzez stronę www.warkabiega.pl   oraz profil na Facebooku Warka Biega , gdzie zostaniecie przekierowani na stronę zapisów oraz w biurze zawodów, które czynne będzie od godziny 17 przy wieży obserwacyjnej, pierwsza leśna droga w prawą stronę tuż za mostem drogowym w stronę Kozienic. Opłata startowa wynosi 30zł do 25.04 oraz 50zł w dniu zawodów.

Udostępnij:
← Przyszli ogrodnicy, piloci wycieczek, fryzjerzy i geodeci mile widziani w CKZiU w Nowej Wsi! Druga Wyprzedaż Garażowa przy Zajeździe na Winiarach! →

Dodaj komentarz