Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejUwaga! Konkurs z aplikacją "Kurier Warecki"

Uwaga! Konkurs z aplikacją „Kurier Warecki”

Zapraszamy do udziału w konkursach z aplikacja mobilną „Kuriera Wareckiego”.

Każdy kto ma urządzenie mobilne z systemem android – smartfon czy tablet może pobrać darmową aplikację ze Sklepu Play (Google play – i wpisz w wyszukiwarkę KURIER WARECKI), czytać miesięcznik „Kurier Warecki” w swoim urządzeniu i wygrywać nagrody!

Poza łatwym dostępem do gazety i jej numerów archiwalnych aplikacja wyposażona jest w możliwość przesyłania wiadomości o ważnych lokalnych wydarzeniach zarówno kulturalnych, sportowych, edukacyjnych jak i innych istotnych dla mieszkańców. Każdy, kto będzie miał aplikację będzie mógł również wygrywać specjalne nagrody.

Jak będzie to działać? Np. na aplikacji pojawi się wiadomość, że 5 lub więcej osób, które jako pierwsze zadzwonią pod numer wskazany w wiadomości wygrają nagrody… mogą to być karnety na basen czy na siłownię, lokalne gadżety, wejściówki na płatne koncerty, bilety do Kina Visa, smakołyki Jabłka na Widelcu, itp. Warto być blisko KURIERA i warto być blisko lokalnych wydarzeń!

Nie czekaj, ściągnij aplikację i wygrywaj nagrody!

Uwaga. Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę w ciągu 30 dni dlatego tym bardziej warto mieć zainstalowaną aplikację, być czujnym i brac udział w konkursach.

 

Regulamin Konkursu

Klauzula informacyjna /oświadczenie

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE