Wygrywają nagrody z aplikacją Kuriera!

Wygrywają nagrody z aplikacją Kuriera!

Każdy kto ma urządzenie mobilne z systemem android – smartfon czy tablet może pobrać darmową aplikację Kuriera Wareckiego (ze Sklepu Play, Google play) i wygrywać nagrody. 41 osób już wygrało m.in. bilety do kina 9D, które gościło na wareckim rynku, karnety na śniadanie podczas pierwszego w tym roku „Jarmarku Śniadaniowego”, gadżety „Jabłek Grójeckich”, karnety na basen i siłownię, zestawy słoików z Bończy. Kolejne nagrody czekają…

Aplikacja to nie tylko możliwość dostępu do gazety w każdym miejscu i czasie, także do wydań archiwalnych ale przede wszystkim możliwość otrzymywania ważnych informacji tekstowych np. o zagrożeniach czy o wydarzeniach kulturalno-sportowych. To również o czym wspomnieliśmy możliwość wygrywania nagród. Jak to działa? Raz, dwa a czasem nawet trzy razy w tygodniu pojawia się wiadomość, że 5 lub więcej osób, które jako pierwsze zadzwonią pod numer wskazany w wiadomości wygrają nagrody…  Nic prostszego, wystarczy posiadać aplikację, być czujnym i wygrywać. Ważnym też założeniem regulaminu konkursu, który dostępny jest na stronie www.warka24.pl/konkursAPKA jest to, że jedna osoba może wygrać nagrodę tylko jeden raz w miesiącu. Punkt ten ma pozwolić wygrywać nagrody jak największej grupie osób. Warto być blisko KURIERA, warto być blisko lokalnych wydarzeń i warto zainstalować sobie i swoim najbliższym darmową aplikację Kuriera Wareckiego!

Sponsorami nagród w ostatnim miesiącu byli: Zajazd na Winiarach, Restauracja FUM, Kawiarnia Galeria Rynek, Gabler Soki, Kino Mobilne 9D, Stowarzyszenie Sady Grójeckie (Jabłka Grójeckie), Centrum Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Made in Bończa.

Dworek na Długiej

Udostępnij:
← Mój czas, moja pasja. Malarstwo Małgorzaty Chojnackiej Warka gwiazdą na mapie aktywności społecznej →

Dodaj komentarz