Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRFinał Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych

  Finał Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych

  24 maja 2019 roku na Strzelnicy Miejskiej w Warce odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Grójeckiego w roku szkolnym 2018/19, która rozgrywana była pod patronatem Starosty Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka.

  Rozegrano rundę jesienną i wiosenną, w których uczestniczyło ponad 140 dziewcząt i chłopców z sześciu szkół średnich: Liceum Ogólnokształcące w Grójcu i w Warce, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu, Jasieńcu i w Warce. Zawody rozgrywano w konkurencji karabin sportowy 5,6 mm. Broń użyczyła Dyr. ZSP w Warce (karabin URAL 2 i SM 2) a amunicję zakupiło Starostwo Powiatowe w Grójcu. Obsługę rund strzeleckich zabezpieczali członkowie KŻR-LOK. Uczniowie rywalizowali w kategorii indywidualnej oraz zespołowej dziewcząt i chłopców oraz generalnej. Trofea sportowe, w postaci pucharów, dyplomów i medali, ufundował Dyrektor CeSiR Marian Górski.

  Uroczyste zakończenie Szkolnej Ligii Strzeleckiej 2018/19 odbyło się podczas Powiatowych Zawodów Strzeleckich Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Grójeckiego. Nagrody wręczali: w imieniu Starosty Grójeckiego Andrzej Zaręba Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego, Dyrektor CeSiR Marian Górski oraz Prezes KŻR-LOK będący sędzią głównym Tadeusz Orłowski.

  DZIEWCZĘTA

  Klasyfikacja indywidualna

  1. Patrycja Andziak
  2. Magdalena Kaleta
  3. Weronika Rączka
  4. Kamila Chodór
  5. Anna Wyrozumska

  Klasyfikacja drużynowa

  1. LO Grójec
  2. ZSP Jasieniec
  3. LO Warka
  4. ZSP Grójce
  5. CKZiU Nowa Wieś
  6. ZSP Warka

  CHŁOPCY

  Klasyfikacja indywidualna

  1.Kacper Ścisłowski

  1. Damian Garczyński
  2. Sebastian Okrój
  3. Przemysław Piwowarski
  4. Jakub Narloch

  Klasyfikacja drużynowa

  1.CKZiU Nowa Wieś

  1. LO Grójec
  2. ZSP Jasieniec
  3. ZSP Grójec
  4. ZSP Warka
  5. LO Warka

  Klasyfikacja generalna (dz.+chł.)

  1. LO Grójec – 848 pkt.
  2. ZSP Jasieniec – 808
  3. CKZiU Nowa Wieś – 722
  4. ZSP Grójec – 711
  5. LO Warka – 612
  6. ZSP Warka – 540

  Zarząd KŻR-LOK w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE