Zabawa na ludowa nutę w Nowej Wsi!

Zabawa na ludowa nutę w Nowej Wsi!

Niedziela 6 października to dzień, który warto zarezerwować na kolejne, już VIII Święto Kultury Regionalnej, które odbędzie się na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi. Zaczynamy o godzinie 12.00. Zaraz po uroczystym otwarciu na nowowiejskiej scenie zaprezentują się wykonawcy V Festiwalu Śpiewaczego „Na mazowiecką nutę”.

W dalszej części programu ok. godz. 14:45 odbędzie się koncert Kapeli Bialskiej połączony z potańcówką przy akompaniamencie Zespołu Refleks.

W czasie VIII Święta Kultury Regionalnej nie zabraknie atrakcji towarzyszących. Miłośnicy turystyki będą mieli okazję do przejażdżki wozem konnym po okolicy. Każdy znajdzie ulubione smakołyki na stoiskach z domowymi wypiekami oraz swojskim jadłem. W trakcie wydarzenia będzie można sięgnąć po wygraną w loterii fantowej. Pojawią się również stoiska z rękodziełem artystycznym, warsztaty wikliniarskie, dmuchańce dla dzieci. Ostatnim punktem programu będzie zabawa taneczna poprowadzona przez DJ Sopla w godz. 18-21.

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy możliwość doświadczenia radosnej podróży w czasie. Święto Kultury Regionalnej to niewątpliwie jedno z najbarwniejszych wydarzeń w naszym lokalnym kalendarzu.

Organizatorzy: Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi oraz Stowarzyszenie „ANIMATOR”

Partnerzy: Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o., Centrum Sportu i Rekreacji oraz OSP w Nowej Wsi.

Impreza odbywa się pod Patronatem Burmistrza Warki

Animator

Udostępnij:
← Nowe szatnie w CeSiR! Eksperymenty w nowej pracowni fizyko-chemicznej w wareckiej „Dwójce” →

Dodaj komentarz