Więcej
  Strona głównaWiadomościJustyna Kozdryk w Warce!

  Justyna Kozdryk w Warce!

  Aktualna Mistrzyni Europy, medalistka Mistrzostw Świata, srebrna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich Pekin 2008 i multimedalistka Mistrzostw Polski – Justyna Kozdryk już we wtorek zawita do Warki. Sportowa duma powiatu grójeckiego przyjedzie do wareckiego klubu, Fitness Dance Cafe, w którym to zostanie zorganizowane spotkanie ze sportsmenką. Odbędzie się ono 18 czerwca o godzinie 19.00.

  Na spotkaniu prócz możliwości poznania lokalnej mistrzyni, będzie można także usłyszeć o początkach Justyny Kozdryk na siłowni, dowiedzieć się w jako sposób godzi życie prywatne ze sportem oraz poznać tajniki codziennego treningu multimedalistki sportów siłowych. Uczestnicy spotkania poznają również opinię Justyny Kozdryk na temat poziomu sportu w powiecie grójeckim czy zaczerpną porady mistrzyni w kwestii prawidłowego uprawiania sportu. W spotkaniu wezmą udział także młode gwiazdy sportów siłowych z Warki, czyli juniorzy trenera Mirosława Malca. Każdy, kto weźmie udział w spotkaniu będzie mógł zadać pytanie Justynie Kozdryk oraz otrzymać jej autograf.

  Uczestnicy spotkania będą mogli zdobyć bezpłatny karnet do Fitness Dance Cafe.

  Zapraszamy na spotkanie z Justyną Kozdryk. Czekamy we  wtorek(18.06) o godzinie 19.00 w Fitness Dance Cafe.

  Fitness Dance Cafe & warka24.pl

  Justyna

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE