12.1 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogiPSBANK.pl - Pewny partner finansowy w Warce

  PSBANK.pl – Pewny partner finansowy w Warce

  Rozmowa z dyrektorem Filii Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Banku, która zlokalizowana jest w Warce przy ul. Długiej 16b, Panią Barbarą Figlewicz.  Bank Spółdzielczy w Piasecznie – PS Bank obecny jest na wareckim rynku już blisko 10 lat, a sam Bank prowadzi działalność od 1926 r. PS Bank specjalizuje się w kredytach gotówkowych i mieszkaniowych dla klientów indywidualnych oraz w finansowaniu przedsiębiorców lokalnych, a także rolników.

   

  Proszę przybliżyć działalność Waszego Banku.

  – Bank Spółdzielczy w Piasecznie – PS Bank, istnieje na rynku finansowym już blisko 100 lat. Świadczy to o naszym bogatym, historycznym doświadczeniu, solidności i sprawnym zarządzaniu. Jesteśmy Bankiem tradycyjnym, ale promującym i stosującym nowoczesne rozwiązania. Dostęp do naszych usług możliwy jest poprzez sieć 15 własnych placówek zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego (mamy też oddziały blisko Warki: w Magnuszewie i Kozienicach), a także przez Internet z wykorzystaniem naszej strony internetowej www.psbank.pl i telefon. Klienci mogą korzystać z ponad 7000 bezprowizyjnych bankomatów – spółdzielczej sieci bankomatowej. Dodatkowo od października br. nasze karty dołączyły do metody płatności Google Pay, dzięki, której płatności za produkty lub usługi można wykonywać bezstykowo przy użyciu smartfonu bez potrzeby fizycznej obecności karty płatniczej.

   

  Co mają do zaoferowania Wasze placówki przyszłym Klientom?

  – Naszym atutem jest elastyczność oferty – a w szczególności dopasowanie jej do potrzeb i oczekiwań Klientów. Bieżąca obsługa spełnia najwyższe standardy jakościowe. Nasi klienci przy wyborze banku wskazują na:

  . polski kapitał w 100 procentach,

  . indywidualne podejście,

  . elastyczność oferty (negocjowalność).

  W ofercie nasze placówki posiadają:

  – wysoko oprocentowane depozyty,

  – atrakcyjnie oprocentowane kredyty,

  – tanie usługi finansowe,

  – nowoczesne usługi transakcyjne.

   

  Co jeszcze zaoferowałaby Pani na początek działalności np. dla lokalnego przedsiębiorcy?

  – Podstawowym produktem, jaki na początek naszej współpracy chcemy zaoferować Przedsiębiorcom, jest rozliczeniowy rachunek bankowy (bieżący i pomocniczy). Rachunki prowadzone są w trzech walutach PLN, USD, EUR.

  Nadwyżki finansowe mogą być deponowane na lokatach terminowych, co znacząco zwiększa rentowność środków. Możliwe jest także automatyczne przekazywanie środków na tzw. lokatę nocną co gwarantuje zachowanie płynności. Ponadto oferujemy nowy innowacyjny produkt depozytowy w postaci rachunku lokacyjnego, umożliwiającego lokowanie środków z oprocentowaniem porównywalnym do długoterminowych lokat, z jednoczesnym nieograniczonym dostępem do środków. W zakresie obsługi gotówkowej, oferujemy Przedsiębiorcom dwa pakiety opłat za świadczone usługi. Wpłat można dokonywać tradycyjnie, w kasach, lub w formie zamkniętej (bez przeliczania zawartości przy kliencie). Do rachunków rozliczeniowych wydawane są międzynarodowe karty płatnicze z mikroprocesorem – VISA Business. Karta ta umożliwia wypłatę gotówki w kraju i za granicą, w sieci bankomatów własnych (bezpłatna wypłata) oraz innych banków. Pozwala też na bezpieczne i komfortowe płatności bezgotówkowe. W placówce PS Banku mogą Państwo zakładać konta osobiste i firmowe, deponować środki na atrakcyjnie oprocentowanych lokatach, opłacać rachunki, a także uzyskać kredyt na korzystnych warunkach.

  Klienci Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Banku mogą korzystać z parkingu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie filii. Placówka obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach obsługi (pon. – pt. 9.00 – 16.30). Obsługa klienta placówki dostępna jest pod numerem telefonu (48) 66-73-289. Serdecznie zapraszam do odwiedzania placówki PS Banku przy ul. Długiej 16b, oczywiście w Warce.

   

  Dziękuję za rozmowę i życzę samych sukcesów.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE