Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRŚwiąteczne spotkanie ze studentami UTW

  Świąteczne spotkanie ze studentami UTW

  Studenci UTW, to zmyślne żaki. Żeby wygospodarować dla siebie więcej laby przed świętami, upiekli dwie pieczenie przy jednym ogniu, łącząc Mikołajki ze spotkaniem świątecznym.

  Spotkanie było uroczyste, bo przybyli na nie włodarze miasta i dyrekcja CESiR-u, artystyczne, bo studenci przygotowali krótki występ tradycyjnie związany ze zbliżającymi się Świętami, smaczne, bo stoły uginały się od własnoręcznie przygotowanych łakoci i wesołe, bo śmiechu było co nie miara.

  Pojawił się też Mikołaj, który hojnie obdarował żaków suwenirami i wykazał się przy tym niesłychaną inwencją, bo każdy student otrzymał prezent zaczynający się na pierwszą literę swojego imienia.

  Radość studentów z takich prezentów była ogromna, bo Mikołaj wykazał się niesamowitą pomysłowością. Studenci zaś nie byli od macochy i zrewanżowali się Mikołajowi godnym go prezentem. Magia świąt zadziałała.

  Jadwiga Teresa Supłacz-Chromińska – Studentka UTW

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE