Ostatni taki Memoriał im. Daniela Malinowskiego

Ostatni taki Memoriał im. Daniela Malinowskiego

21 grudnia 2019 w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbył się jubileuszowy X Memoriał im. Daniela Malinowskiego, w którym udział wzięły zespoły: KS Warka, Przyjaciele z Warki, Koledzy z Kozienic, Mazowsze Grójec oraz Legion Głowaczów.

Na parkiecie było sporo emocji, ale tak naprawdę wyniki i poszczególne rezultaty miały drugorzędne znaczenie. Kolejny raz zawodnicy, przyjaciele i rodzina, spotkali się po to, aby upamiętnić Daniela Malinowskiego. Ciekawostką jest to, że na parkiecie rywalizowali ze sobą nawet samorządowcy bo w bramce „Przyjaciół” bronił Burmistrz Gminy i Miasta Białobrzegi Adam Bolek a w drużynie Legionu Głowaczów biegał Wójt Hubert Czubaj. I to właśnie drużyna z Wójtem Głowaczowa po raz 7 okazała się najlepsza w tegorocznym Memoriale.

W przerwie rozegrano mecz pokazowy młodych zawodników KS Warka z roczników 2010 i 2011/2012. Od kolejnej edycji Memoriał będzie rozgrywany w nowej formule – jako turniej drużyn młodzieżowych. Na zakończenie zawodów wszyscy młodzi piłkarze KS Warka dostali paczki ufundowane przez sklep VIVO zrzeszony w sieci LEWIATAN.

Organizatorzy Memoriału dziękują wszystkim partnerom: CeSiR Warka za pomoc w organizacji i bezpłatne udostępnieni hali, DESO, Bank Spółdzielczy w Warce, KIFATO-MK, Klondaik Deweloper, KR Sport, TRANS-MED, PUR, MA-KOLOR-EKO, JAN-POM, DELTIMA, ROZPN Radom, Sławomir Ignacak, Geyer & Hosaja oraz wspomniany powyżej sklep VIVO (LEWIATAN). Dodatkowo w tym roku Memoriał był współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Osobne podziękowania Organizatorzy składają wszystkim zawodnikom którzy przez cały okres 10 lat chcieli wspólnie uczestniczyć w Memoriałach im. Daniela Malinowskiego.

KS Warka

Udostępnij:
← Wyruszmy razem w Orszaku Trzech Króli Koncert Noworoczny - Przeboje Marty Eggerth i Jana Kiepury →

Dodaj komentarz