„LOVE STORY” – w krainie niezapomnianych szlagierów

„LOVE STORY” – w krainie niezapomnianych szlagierów

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na XXIV koncert z cyklu „Wieczór  z Kulturą

9 lutego 2020 roku o godz. 17.00

,, LOVE STORY – w krainie niezapomnianych szlagierów ’’

to przepiękny koncert w wykonaniu:

Alicji Węgorzewskiej – mezzosopran

z towarzyszeniem Bogdana Kierejszy – skrzypce

Wieczór z Kulturą” to propozycja Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce do spędzenia wieczoru w wyjątkowej atmosferze. To możliwość poznania artystów scen teatralnych i operowych, muzyków, kompozytorów, aktorów, poetów, cenionych ludzi kultury. To również spotkania przy lampce wina i okazja do rozmów o sztuce, muzyce czy teatrze.

Na 2020 rok zaprosiliśmy do Muzeum wyjątkowe postaci świata Kultury. Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z Państwa aplauzem.

9 lutego spotkajmy się z Alicją Węgorzewską  – jedną z najwybitniejszych polskich mezzosopranistek, Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej, laureatką prestiżowej amerykańskiej nagrody – Callas Tribute Prize 2019. Artystce będzie towarzyszył Bogdan Kierejsza – wirtuoz skrzypiec, kompozytor, twórca muzyki do filmów, reklam telewizyjnych i radiowych, przedstawień teatralnych.

Informacje organizacyjne:

-Bilety na koncert w cenie 90zł od osoby będzie można zarezerwować przez Internet pod adresem rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum: tel 48/667 20 20

-Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsca rezerwujemy wg kolejności zgłoszeń. Bilet uważa się za zarezerwowany po zapłaceniu.

-Obowiązują stroje wizytowe.

Info. Muzeum.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij:
← Wolontariusze z CKZiU w Nowej Wsi z wizytą w Domu Dziecka „PANDA" Wrociszewski WOŚP gra do końca świata… →

Dodaj komentarz