13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogi"LOVE STORY" - w krainie niezapomnianych szlagierów

  „LOVE STORY” – w krainie niezapomnianych szlagierów

  Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na XXIV koncert z cyklu „Wieczór  z Kulturą

  9 lutego 2020 roku o godz. 17.00

  ,, LOVE STORY – w krainie niezapomnianych szlagierów ’’

  to przepiękny koncert w wykonaniu:

  Alicji Węgorzewskiej – mezzosopran

  z towarzyszeniem Bogdana Kierejszy – skrzypce

  Wieczór z Kulturą” to propozycja Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce do spędzenia wieczoru w wyjątkowej atmosferze. To możliwość poznania artystów scen teatralnych i operowych, muzyków, kompozytorów, aktorów, poetów, cenionych ludzi kultury. To również spotkania przy lampce wina i okazja do rozmów o sztuce, muzyce czy teatrze.

  Na 2020 rok zaprosiliśmy do Muzeum wyjątkowe postaci świata Kultury. Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z Państwa aplauzem.

  9 lutego spotkajmy się z Alicją Węgorzewską  – jedną z najwybitniejszych polskich mezzosopranistek, Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej, laureatką prestiżowej amerykańskiej nagrody – Callas Tribute Prize 2019. Artystce będzie towarzyszył Bogdan Kierejsza – wirtuoz skrzypiec, kompozytor, twórca muzyki do filmów, reklam telewizyjnych i radiowych, przedstawień teatralnych.

  Informacje organizacyjne:

  -Bilety na koncert w cenie 90zł od osoby będzie można zarezerwować przez Internet pod adresem rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum: tel 48/667 20 20

  -Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsca rezerwujemy wg kolejności zgłoszeń. Bilet uważa się za zarezerwowany po zapłaceniu.

  -Obowiązują stroje wizytowe.

  Info. Muzeum.

   

   

   

   

   

   

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE