Więcej
  Strona głównaBlogiDwóch wareckich działaczy nominowanych do nagrody Osobowość Roku 2019

  Dwóch wareckich działaczy nominowanych do nagrody Osobowość Roku 2019

  W bieżącej edycji konkursu radomskiego Echa Dnia nominowanych do nagrody „Osobowość Roku 2019” nominowanych zostało dwóch wareckich działaczy. W kategorii KULTURA nominację uzyskał Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba a w kategorii BIZNES – Prezes Stowarzyszenia Sady Grójeckie zarządzającego marką „Jabłka Grójeckie” Maciej Majewski. Głosowanie trwa jeszcze tylko do środy 12 lutego do godz. 21. Zachęcamy do oddania głosu na wareckich działaczy!

  Andrzej Zaręba został doceniony za swoją działalność na rzecz rozwoju kultury na terenie Gminy Warka, zaangażowanie społeczne oraz propagowanie zajęć artystycznych w „Dworku na Długiej”. Aby zagłosować, należy wysłać SMS o treści: MKU.451 na numer 72355 (koszt 2,46 brutto).

  Maciej Majewski nominowany został za całokształt pracy zawodowej oraz wkład w rozwój lokalnej społeczności, w tym zaangażowanie w promocję żywności ekologicznej. Aby zagłosować, należy wysłać SMS o treści: MKB.96 na numer 72355 (koszt 2,46 brutto).

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE