Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSeniorzy „Solidarnie z bohaterami czasu epidemii” nadal szyją dla Warki!

  Seniorzy „Solidarnie z bohaterami czasu epidemii” nadal szyją dla Warki!

  Warecki Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy Centrum Sportu i Rekreacji otrzymał od Stowarzyszenia W.A.R.K.A. dotację 3000 zł w ramach programu „Solidarni z bohaterami czasu epidemii”. Dzięki temu Seniorzy nadal będą szyć maseczki dla swoich rówieśników – Seniorów z terenu całej gminy ale i nie tylko, gdyż część ma trafić do grójeckiego szpitala!

  UTW zaprasza wszystkich do współpracy, do wspólnego szycia maseczek, do przekazywania materiałów i kolejnych środków do ich zakupu. Razem dbajmy o zdrowie swoje i naszych najbliższych! Jeśli ktoś chciałby pomóc można zgłosić się do koordynatora akcji w CeSiR Warka – Grażyny Jagiełło (tel. +48 6672474) na fb lub mail g.jagiello@cesir.warka.pl. Można również przekazać darowiznę celową z dopiskiem „MASECZKI” na konto 66 1050 1025 1000 0090 3081 3167.

  Projekt” Seniorzy dla Warki!” realizowany jest przez Uniwersytet Trzeciego Wieku dzięki dotacji Programu „Solidarni z bohaterami czasu epidemii” Ośrodka „Działaj Lokalnie” – Stowarzyszenia W.A.R.K.A., Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Partnera – Nationale-Nederlanden.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE