Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRBańkowy Jarmark Śniadaniowy z Bubbles Show!

  Bańkowy Jarmark Śniadaniowy z Bubbles Show!

  Po sukcesie czerwcowego Jarmarku Śniadaniowego, czas na kolejną jego odsłonę. Już w niedzielę 2 sierpnia warecki Rynek ponownie będzie areną smakowitości przygotowanych przez uczestników Wareckiego Szlaku Jabłkowego. Wśród potraw na pewno nie zabraknie przysmaków z kuchni śniadaniowej, ale będą też dania na ciepło z możliwością  skosztowania na Rynku lub zakupu na wynos oraz słodkie cuda robione na bazie aromatycznych lokalnych owoców i warzyw. Całość wydarzenia jak zawsze ma charakter rodzinny, dlatego nie może zabraknąć propozycji dla dzieci i ich rodziców.

  Tym razem zaprosiliśmy do udziału Joannę Wójcik, czyli specjalistkę od baniek. Tak, tak dokładnie od baniek. Podczas imprezy będzie można zobaczyć niepowtarzalne Bubbles Show, czyli niesamowite widowisko, w którym główną rolę grają bańki mydlane. W programie m.in. człowiek w bańce i w tęczy z bańki, bańki ogniste oraz tajemnicze bańki dymne. Najtrudniejsze triki i bańki lewitujące które lecą do góry. Spektakularne obręcze do efektów burzy baniek i kilkuset baniek na raz. Całość jest trochę z pogranicza iluzji i magii. Pokazy są interaktywne, a to znaczy, że widzowie mogą brać w nich udział. Same pokazy przybierają formę warsztatów, w których dzieci poznają proste triki, wcielają się w asystentów trenerki wielkich baniek.

  Oczywiście nie zabraknie dmuchańców, animacji i zabaw dla dzieci oraz wizyty maskotki Marshalla.

  Program:

  10:00 – Rozpoczęcie Jarmarku

  10:30 – Bubbles Show – cz. 1

  11:00 – Animacje dla dzieci

  11:30 – Bubbles Show – cz. 2

  12:00 – Wizyta maskotki Marshalla

  12:30 – Bubbles Show – cz. 3

  13:00 – Animacje dla dzieci

  14:00 – Zakończenie Jarmarku

  Datę 2 sierpnia koniecznie należy zapamiętać, zapisać w kalendarzu i przyjść z rodziną w godzinach 10.00-14.00 na jedyny taki Bańkowy Jarmark Śniadaniowy. Będzie smakowicie i kolorowo. Zapraszamy.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE