Bańkowy Jarmark Śniadaniowy z Bubbles Show!

Bańkowy Jarmark Śniadaniowy z Bubbles Show!

Po sukcesie czerwcowego Jarmarku Śniadaniowego, czas na kolejną jego odsłonę. Już w niedzielę 2 sierpnia warecki Rynek ponownie będzie areną smakowitości przygotowanych przez uczestników Wareckiego Szlaku Jabłkowego. Wśród potraw na pewno nie zabraknie przysmaków z kuchni śniadaniowej, ale będą też dania na ciepło z możliwością  skosztowania na Rynku lub zakupu na wynos oraz słodkie cuda robione na bazie aromatycznych lokalnych owoców i warzyw. Całość wydarzenia jak zawsze ma charakter rodzinny, dlatego nie może zabraknąć propozycji dla dzieci i ich rodziców.

Tym razem zaprosiliśmy do udziału Joannę Wójcik, czyli specjalistkę od baniek. Tak, tak dokładnie od baniek. Podczas imprezy będzie można zobaczyć niepowtarzalne Bubbles Show, czyli niesamowite widowisko, w którym główną rolę grają bańki mydlane. W programie m.in. człowiek w bańce i w tęczy z bańki, bańki ogniste oraz tajemnicze bańki dymne. Najtrudniejsze triki i bańki lewitujące które lecą do góry. Spektakularne obręcze do efektów burzy baniek i kilkuset baniek na raz. Całość jest trochę z pogranicza iluzji i magii. Pokazy są interaktywne, a to znaczy, że widzowie mogą brać w nich udział. Same pokazy przybierają formę warsztatów, w których dzieci poznają proste triki, wcielają się w asystentów trenerki wielkich baniek.

Oczywiście nie zabraknie dmuchańców, animacji i zabaw dla dzieci oraz wizyty maskotki Marshalla.

Program:

10:00 – Rozpoczęcie Jarmarku

10:30 – Bubbles Show – cz. 1

11:00 – Animacje dla dzieci

11:30 – Bubbles Show – cz. 2

12:00 – Wizyta maskotki Marshalla

12:30 – Bubbles Show – cz. 3

13:00 – Animacje dla dzieci

14:00 – Zakończenie Jarmarku

Datę 2 sierpnia koniecznie należy zapamiętać, zapisać w kalendarzu i przyjść z rodziną w godzinach 10.00-14.00 na jedyny taki Bańkowy Jarmark Śniadaniowy. Będzie smakowicie i kolorowo. Zapraszamy.

 

Udostępnij:
← Wspólne, patriotyczne śpiewanie na wareckim Rynku Zarząd Powiatu z wotum zaufania i absolutorium →

Dodaj komentarz