TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeCeSiRPiłkarskie lato z KS Warka

Piłkarskie lato z KS Warka

W dniach 4-10 lipca Klub Sportowy Warka zorganizował dla chłopców trenujących w grupach rocznikowych 2007-2014 obóz dochodzeniowy.

Zawodnicy przez cały tydzień trenowali na obiektach Stadionu Miejskiego i na Orliku. Dodatkowo zorganizowane zostały różne atrakcje. Uczestnicy akcji zwiedzili Stadion Narodowy, byli w Centrum Nauki Kopernik, w Skansenie Militarnym w Magnuszewie, w Parku Linowym w Pęcławiu, zwiedzili i trenowali na obiekcie Sielanki nad Pilicą. Młodzi piłkarze rozegrali sparingi w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą, ale przede wszystkim stale doskonalili umiejętności piłkarskie. Każda grupa przez tydzień odbyła 12 jednostek treningowych. Na koniec obozu wszyscy wyróżnieni zostali dyplomami i medalami oraz mieli możliwość zabawy na dmuchańcach przygotowanych przez firmę ABC Dziecka.

Ciekawa przygoda dla młodych adeptów futbolu nie udałaby się bez pomocy – i tu kierujemy podziękowania dla: Burmistrza Warki Dariusza Gizki, CeSiR Warka, Restauracji Albero, Auto Kursu, Pawła Maciejewskiego, Jarosława Cendrowicza i oczywiście wszystkich Rodziców chłopców.

Zarząd KS Warka

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE