Więcej

  Bezpieczne wakacje w Dworku!

  „Lato w Dworku” trwa już od kilku dni. Zajęcia wakacyjne gromadzą dużą ilość dzieci, które chcą wykorzystać swój wolny czas w sposób aktywny, bawiąc się, spotykając z rówieśnikami a także ucząc się. Wspólna integracja podczas zajęć ruchowych, gier, zajęć plastycznych, stwarza prawdziwie domową atmosferę.

  Szczególnym dniem dla dzieci okazał się czwartek – 11 lipca. Dzień w Dworku rozpoczął się od porannej gimnastyki a następnie wszyscy spotkali się z Panią Policjantką oraz Panią zajmującą się promocją zdrowia. Niezwykle zaciekawione dzieci wysłuchały jak powinny zachowywać się podczas wakacyjnych zabaw, na co muszą uważać, jak odpowiednio reagować podczas zagrożenia, nie tylko swojego, ale także osób przebywających z nimi. Wszyscy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami z poprzednich wakacji oraz zadawali dużo pytań. Małe głowy  bogate w nową oraz przypomnianą wiedzę, wzięły udział w konkursie plastycznym, przygotowanym przez instruktorki. Każde dziecko miało za zadanie narysować swoją wizję bezpiecznych wakacji. Rysunki które stworzyły dzieci oraz późniejsza zabawa edukacyjna pokazała, jak wiele rzeczy zostało przez nich zapamiętane. Najlepsze prace zostały nagrodzone gadżetami związanymi z bezpieczeństwem podczas wakacji. Po tym spotkaniu każde dziecko wie jak bezpiecznie korzystać z uroków czasu wolnego!

  Jednocześnie przypominamy jak ważna jest rozwaga i bezpieczna zabawa, szczególnie w miejscach, gdzie zagrożenie może być większe, np. nad wodą czy w pobliżu ulicy. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych!

  Zobacz galerię zdjęć TU!

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE