Rusza tegoroczna Szlachetna Paczka! Dołącz do drużyny Super W!

Rusza tegoroczna Szlachetna Paczka! Dołącz do drużyny Super W!

Przed nami już XX edycja Szlachetnej Paczki w Polsce i tym samym V edycja realizowana w Warce. Pomimo tego, że projekt ten kojarzy się głównie z okresem zimowym, to już teraz rusza rekrutacja wolontariuszy, którzy będą mieli realny wpływ na życie potrzebujących mieszkańców naszej okolicy.

Szlachetna Paczka koncentruje się na niesieniu mądrej pomocy, czyli pomocy ludziom, którzy z różnych powodów znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, ale sami starają się tą sytuację zmienić, walczą z napotkanymi trudnościami i się nie poddają. Pomoc oferowana przez Szlachetną Paczkę jest bodźcem stymulującym do zmian, a nie gotowym (i tym samym krótkotrwałym) rozwiązaniem za kogoś problemu. Wolontariusze Szlachetnej Paczki chodzą na spotkania właśnie z takimi rodzinami, które same starają się odmienić swój los, rozmawiają z nimi, poznają ich historie i potrzeby. To właśnie dzięki wolontariuszom co roku odmienia się los mnóstwa ludzi, który dostali zarówno pomoc materialną, jak i wsparcie, zrozumienie i motywację do działania. Jeśli więc czujesz, że Ty również chciałbyś być częścią tego zespołu i chciałbyś pomagać, wejdź na stronę www.superw.pl i zarejestruj się, wybierając rejon w Warce. Bycie częścią paczkowej drużyny daje mnóstwo radości, satysfakcji, pozwala docenić swoje życie i odmienić życie innych, a dodatkowo gwarantuje ogrom pozytywnych emocji i umożliwia poznanie nowych, wartościowych ludzi.

Ponadto już niedługo będziemy poszukiwali historii rodzin – jeśli chciałbyś zgłosić potrzebującą rodzinę lub osobę, to odezwij się do tegorocznej liderki – Katarzyny Sosnowskiej (tel: 693-538-707).

Jeśli tak, jak my masz pozytywne nastawienie, jesteś otwarty na nowe doświadczenia i chcesz pomagać, to zapraszamy do naszego zespołu – razem możemy zrobić dużo dobrego!

Udostępnij:
← Czy Ks Warka pokona faworyta? Piątkowe kino "na Skrzynce" w muzycznych rytmach "Zacznijmy od nowa" →

Dodaj komentarz