Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejDrugie podejście westernowej zabawy na wareckim Rynku

  Drugie podejście westernowej zabawy na wareckim Rynku

  Niestety w ostatnią niedzielę pogoda pokrzyżowała plany i Westernowa niedziela odbędzie się wraz z Jarmarkiem Śniadaniowym i Kiermaszem Rękodzielniczym w najbliższą niedzielę 30 sierpnia w godzinach 10.00-14.00. Warecki rynek będzie tętnił życiem pełen nie tylko smakowitych potraw i wspaniałych wyrobów rękodzielniczych, ale i atrakcji dla najmłodszych, którzy będą mogli przenieść się na szalony Dziki Zachód. Podczas zabawy w kowboja chętni będą mogli spróbować swoich sił na sprawnościowym szlaku kowbojskim, kończącym się nagrodą w Posterunku Szeryfa. Każdy kto chce otrzymać nagrodę otrzyma specjalną kartę, na której będzie zbierał naklejki za zaliczenie zadania:

  1. Strzelanie z łuku.
  2. Ujeżdżanie Byka.
  3. Rzut lassem i rzut do puszek.
  4. W wiosce Westernowej dbamy o Indian, trzeba zrobić dla nich kolorowe pióropusze!
  5. Taniec country – nasza kowbojka nauczy Cię tego wyzwania!

  Ważna informacja dla uczestników Taniec country będzie odbywał się na scenie skrzynki w wyznaczonych godzinach – 11.05, 12.05 i 12.45.

  1. Ostatnia stacja. Tutaj są zadania dla prawdziwego, zwinnego Kowboja!

  Oczywiście będzie też coś dla najmłodszych, czyli animacje, które poprowadzą niezwykle utalentowane dziewczyny z ABC DZIECKA oraz dmuchańce.

  Zapowiada się nader ciekawy dzień. Uczta dla zmysłów i świetna zabawa na koniec wakacyjnego lata w Warce.  Nie może Was zabraknąć tego dnia na wareckim rynku. Zapraszamy serdecznie 30 sierpnia 2020r. (niedziela) w godzinach 10.00-14.00. Mamy nadzieję, ze tym razem aura będzie łaskawa i pozwoli przeprowadzić imprezę.

  Jarmark Śniadaniowy „Talent Show” oraz III Powiatowy Kiermasz Rękodzielniczy na wareckim rynku organizowane są przez Samorząd Warki, Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej”, Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Centrum Sportu i Rekreacji, Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. i ABC Dziecka przy wsparciu środków z Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE