Więcej
  Strona głównaInstytucjeNajlepsi Maturzyści 2020 wyróżnieni

  Najlepsi Maturzyści 2020 wyróżnieni

  W starostwie Powiatowym w Grójcu 16 września odbyło się spotkanie Zarządu Powiatu z najlepszymi maturzystami w roku szkolnym 2019/2020. Dla tych, którzy uzyskali najlepszy wynik w swojej szkole Starosta przygotował specjalne nagrody finansowe – w zależności od uzyskanego poziomu: 1000zł, 1500zł oraz 2000zł.

  Wśród absolwentów szkół powiatowych znajdujących się na terenie Gminy Warka najlepszy wynik – 91,34% osiągnęła w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Wysockiego Róża Stoczkiewicz. 82,33% uzyskał uczeń Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi –  Mateusz Horoszy, a 71,00% – Oskar Tomczyk z Zespołu Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce.

  Listy gratulacyjne oraz symboliczne czeki wręczył Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek oraz Członkowie Zarządu – Marzena Rosołowska oraz Andrzej Zaręba.

  Gratulujemy uzyskania tak wysokich wyników, które świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również o dużej dojrzałości. Odniesione przez ubiegłorocznych maturzystów sukcesy są inspiracją dla innych młodych ludzi, a także powodem dumy dla całej oświaty Powiatu Grójeckiego.

  Życzymy wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

  Biuro Promocji Powiatu Grójeckiego

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE