Najlepsi Maturzyści 2020 wyróżnieni

Najlepsi Maturzyści 2020 wyróżnieni

W starostwie Powiatowym w Grójcu 16 września odbyło się spotkanie Zarządu Powiatu z najlepszymi maturzystami w roku szkolnym 2019/2020. Dla tych, którzy uzyskali najlepszy wynik w swojej szkole Starosta przygotował specjalne nagrody finansowe – w zależności od uzyskanego poziomu: 1000zł, 1500zł oraz 2000zł.

Wśród absolwentów szkół powiatowych znajdujących się na terenie Gminy Warka najlepszy wynik – 91,34% osiągnęła w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Wysockiego Róża Stoczkiewicz. 82,33% uzyskał uczeń Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi –  Mateusz Horoszy, a 71,00% – Oskar Tomczyk z Zespołu Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce.

Listy gratulacyjne oraz symboliczne czeki wręczył Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek oraz Członkowie Zarządu – Marzena Rosołowska oraz Andrzej Zaręba.

Gratulujemy uzyskania tak wysokich wyników, które świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również o dużej dojrzałości. Odniesione przez ubiegłorocznych maturzystów sukcesy są inspiracją dla innych młodych ludzi, a także powodem dumy dla całej oświaty Powiatu Grójeckiego.

Życzymy wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Biuro Promocji Powiatu Grójeckiego

Udostępnij:
← 29. Finał WOŚP - czas start! Komputery z programu „Zdalna Szkoła” dla Warki →

Dodaj komentarz