Strona głównaInstytucjeCeSiRTrwa przerwa technologiczna na basenie

Trwa przerwa technologiczna na basenie

Podczas wymuszonej przez epidemię przerwy w działalności Krytej Pływalni trwają cały czas prace konserwacyjno-remontowe. Zakres prac jest bardzo szeroki.

Do tej pory wymieniono skorodowane odcinki rur instalacji wodno-cieplnej. Drugim bardzo ważnym zadaniem była wymiana złoża filtracyjnego w instalacji uzdatniania wody basenowej celem poprawy jej jakości. 20 października rozpoczęło się najważniejsze zadanie tj. wymiana centrali klimatyzacji na bardziej wydajną, energooszczędną i wypełnioną chologicznym czynnikiem chłodzącym.                           Inspektor nadzoru inwestorskiego potwierdził dotację centrali klimatyzacyjnej na obiekt basenu. Dostawa przebiegła bez uwag. Paczki, elementy z klimatyzacją były bez uszkodzeń. Wykonawca przystąpił do montażu w pomieszczeniu docelowym.

CeSiR Warka

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE