TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejInformacja o odwołanych zajęciach / wydarzeniach w Dworku

Informacja o odwołanych zajęciach / wydarzeniach w Dworku

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd od piątku 6 listopada do 29 listopada 2020 r. odwołujemy organizację zajęć edukacyjnych (akademia odkrywcy, ceramika, nauka gry na gitarze i pianinie, kolorAnki, plastyka, robotyka, szachy, śpiew). Zajęcia nie będą realizowane do 29 listopada 2020 r. Prosimy o niewpłacanie należności za zajęcia w listopadzie!

Ponadto wstępnie na późniejszy termin przełożone zostają wydarzenia zaplanowane w listopadzie:

– Konkurs recytatorski (z 10 listopada przeniesiony na początek grudnia – dokładna data zostanie podana z końcem listopada);

– Dobry Wieczór i dWorek z Piosenką (z 20 listopada przeniesione na 4 grudnia);

– Konkurs wiedzy „Nasza Historia” (z 27 listopada przeniesiony na początek grudnia (dokładna data zostanie podana z końcem listopada).

11 listopada o godz. 11:00 odbędzie się Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa w Warce. Ze względu na aktualne obostrzenia dotyczące osób przebywających w kościele (1 osoba na 15m2).  Zachęcamy do obejrzenia transmisji Mszy św. na Facebooku Parafii św. Mikołaja Biskupa w Warce.

Domy Kultury pozostają zamknięte do 29 listopada – w przypadku przedłużenia tej decyzji przez Rząd wydarzenia zaplanowane na grudzień 2020 również zostaną odwołane. Będziemy informować Państwa o aktualnej sytuacji na bieżąco. Mamy nadzieję na szybką poprawę sytuacji w kraju i moment kiedy będziemy mogli ponownie spotkać się w Dworku. Życzymy wszystkim zdrowia!

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE