7.9 C
Warka
piątek, 7 października, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejOdbierz bezpłatny kalendarz na 700-lecie Warki

  Odbierz bezpłatny kalendarz na 700-lecie Warki

  Rok 2021 dla Warki jest rokiem Jubileuszu 700-lecia miasta! Z tej okazji wydany został specjalny kalendarz zawierający obrazy i fotografie kilkunastu wareckich artystów – zarówno zawodowych jak i amatorów. Warkę zaprezentowali (alfabetycznie): Andrzej Barszcz, Małgorzata Chojnacka, Rafał Donica, Barbara Ignacak, Adam Kurowski, Jacek Matlakowski, Milena Podlasek, Sławomir Ragan, Paweł Rzeźnik, Waldemar Tereszkiewicz oraz Luiza Wemberger.

  W kalendarium wskazane zostały najważniejsze uroczystości i działania, które już dziś zaplanowane zostały w ramach obchodów jubileuszu miasta. Nie jest to oczywiście zamknięty harmonogram gdyż z jednej strony zdajemy sobie sprawę, że pandemia COVID-19 może pokrzyżować plany a z drugiej strony może pojawią się nowe pomysły, nowe zewnętrzne dotacje, które wzbogacą zaproponowane działania.

  Kalendarz można już otrzymać nieodpłatnie w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” oraz Urzędzie Miejskim w Warce.

   

  Avatar photo
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE