Odbierz bezpłatny kalendarz na 700-lecie Warki

Odbierz bezpłatny kalendarz na 700-lecie Warki

Rok 2021 dla Warki jest rokiem Jubileuszu 700-lecia miasta! Z tej okazji wydany został specjalny kalendarz zawierający obrazy i fotografie kilkunastu wareckich artystów – zarówno zawodowych jak i amatorów. Warkę zaprezentowali (alfabetycznie): Andrzej Barszcz, Małgorzata Chojnacka, Rafał Donica, Barbara Ignacak, Adam Kurowski, Jacek Matlakowski, Milena Podlasek, Sławomir Ragan, Paweł Rzeźnik, Waldemar Tereszkiewicz oraz Luiza Wemberger.

W kalendarium wskazane zostały najważniejsze uroczystości i działania, które już dziś zaplanowane zostały w ramach obchodów jubileuszu miasta. Nie jest to oczywiście zamknięty harmonogram gdyż z jednej strony zdajemy sobie sprawę, że pandemia COVID-19 może pokrzyżować plany a z drugiej strony może pojawią się nowe pomysły, nowe zewnętrzne dotacje, które wzbogacą zaproponowane działania.

Kalendarz można już otrzymać nieodpłatnie w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” oraz Urzędzie Miejskim w Warce.

 

Udostępnij:
← Nieodpłatne porady prawne i obywatelskie w „Dworku” TYLKO telefonicznie i mailowo Konkurs plastyczny „Gram z WOŚP” rozstrzygnięty! →

Dodaj komentarz