-1.3 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaKulturaKinoW Grójcu "Wielkie wesele"

  W Grójcu „Wielkie wesele”

  Grójeckie kino zaprasza w najbliższy weekend (26-28 lipca) na komedię „Wielkie wesele” w znakomitej obsadzie, m.in. z Robertem De Niro, Diane Keaton, Susan Sarandon, Robinem Williamsem…
  Don i Ellie Griffin są już dawno po rozwodzie, ale muszą ponownie ‘stać się’ małżeństwem, by wspomóc swego adoptowanemu syna, kiedy okazuje się, że jego biologiczna matka ma zamiar wziąć udział w jego weselnej przygodzie. Griffinowie uświadamiają sobie dość szybko, że udawanie szczęśliwych małżonków nie jest takie łatwe, a dla dziewczyny Dona, Bebe, jest to sytuacja wręcz uwłaczająca. Dzieci Griffinów też nie mają lekko – Lyla skrywa pewną tajemnicę, Jared zastanawia się poważnie nad swoim życiem miłosnym, a Alejandro pragnie zrobić wszystko dla swej przyszłej małżonki, Missy, która chcąc zadowolić swych konserwatywnych rodziców, nalegała, by ślubu udzielił im katolicki ksiądz. A to dopiero początek kłopotów!

  26 lipca 2013 r. (piątek), godz. 16.00

  27 lipca 2013 r. (sobota), godz. 18.00

  28 lipca 2013 r. (niedziela), godz. 15.00 i 19.30

   

  bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Wielkie_wesele

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE