Więcej
  Strona głównaKulturaKinoW Grójcu "Wielkie wesele"

  W Grójcu „Wielkie wesele”

  Grójeckie kino zaprasza w najbliższy weekend (26-28 lipca) na komedię „Wielkie wesele” w znakomitej obsadzie, m.in. z Robertem De Niro, Diane Keaton, Susan Sarandon, Robinem Williamsem…
  Don i Ellie Griffin są już dawno po rozwodzie, ale muszą ponownie ‘stać się’ małżeństwem, by wspomóc swego adoptowanemu syna, kiedy okazuje się, że jego biologiczna matka ma zamiar wziąć udział w jego weselnej przygodzie. Griffinowie uświadamiają sobie dość szybko, że udawanie szczęśliwych małżonków nie jest takie łatwe, a dla dziewczyny Dona, Bebe, jest to sytuacja wręcz uwłaczająca. Dzieci Griffinów też nie mają lekko – Lyla skrywa pewną tajemnicę, Jared zastanawia się poważnie nad swoim życiem miłosnym, a Alejandro pragnie zrobić wszystko dla swej przyszłej małżonki, Missy, która chcąc zadowolić swych konserwatywnych rodziców, nalegała, by ślubu udzielił im katolicki ksiądz. A to dopiero początek kłopotów!

  26 lipca 2013 r. (piątek), godz. 16.00

  27 lipca 2013 r. (sobota), godz. 18.00

  28 lipca 2013 r. (niedziela), godz. 15.00 i 19.30

   

  bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Wielkie_wesele

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE