Przerwana Warecka Liga Halowa

Przerwana Warecka Liga Halowa

Tuż przed świąteczną przerwą w wareckiej hali Centrum Sportu i Rekreacji rozegrano 9 i 10 kolejkę Wareckiej Ligi Halowej.

Już w pierwszym meczu toczył się zacięty pojedynek, który Trans-Med wygrał z Bandą Hasana 1:0, zaś pomiędzy Primą Warka, a Inotm Platinum padł remis 3:3. Następnie Banda Hasana ograła Victorię 1:0, a Inotm Platinum pokonał Trans-Med 5:1. W kolejnych emocjonujących spotkaniach Team Kajaki24 wygrały z Primą Warka 3:1, Victoria zwyciężyła z Top Marketem 2:1, a zawodnicy z Kajaków odnieśli zwycięstwo 4:1 z Uśmiechem nad Pilicą. Po sporej dawce emocji przyszedł czas na bardziej spokojne mecze. Na początek Giza Racing uległa Top Marketowi 0:7, Drink Team zwyciężył z Nankatsu 6:2, a Uśmiech Nad Pilicą z Oliko FT 3:1.  Do kolejnego meczu nie doszło z powodu braków kadrowych w drużynie Nankatsu i Giza gładko zdobyła 3 pkt. na swoje konto. W ostatnim meczu kolejki Oliko FT pokonało Drink Team 3:1.

Do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek brakuje już tylko jednej kolejki.  Niestety ze względu na panujące obostrzenia w stosunku do sportu amatorskiego Liga została tymczasowo zawieszona do 31 stycznia. W związku z powyższym ulegnie zmianie terminarz WLH. Planowane wznowienie rozgrywek wypada w sobotę 6 lutego, wtedy to zgodnie z planem rozegramy 17 i 18 kolejkę WLH. 11 i 12 kolejka (z 10 stycznia), 13 i 14 kolejka (z 16 stycznia), a także 15 i 16 kolejka (z 31 stycznia) zostaną rozegrane w marcu. W związku z powyższym zostanie przesunięty termin Superpucharu WLH, który corocznie odbywa się na zakończenie rozgrywek halowych.

Z niecierpliwością czekamy na otwarcie hali dla sportów amatorskich i powrót Wareckiej Ligi Halowej.

A tak wygląda aktualna sytuacja w tabeli WLH po 10 kolejkach, tuż przed półmetkiem rozgrywek!

Udostępnij:
← W rocznicę powstania styczniowego Zagłosuj na instruktora szachowego Adama Lasotę! →

Dodaj komentarz