12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPrzerwana Warecka Liga Halowa

  Przerwana Warecka Liga Halowa

  Tuż przed świąteczną przerwą w wareckiej hali Centrum Sportu i Rekreacji rozegrano 9 i 10 kolejkę Wareckiej Ligi Halowej.

  Już w pierwszym meczu toczył się zacięty pojedynek, który Trans-Med wygrał z Bandą Hasana 1:0, zaś pomiędzy Primą Warka, a Inotm Platinum padł remis 3:3. Następnie Banda Hasana ograła Victorię 1:0, a Inotm Platinum pokonał Trans-Med 5:1. W kolejnych emocjonujących spotkaniach Team Kajaki24 wygrały z Primą Warka 3:1, Victoria zwyciężyła z Top Marketem 2:1, a zawodnicy z Kajaków odnieśli zwycięstwo 4:1 z Uśmiechem nad Pilicą. Po sporej dawce emocji przyszedł czas na bardziej spokojne mecze. Na początek Giza Racing uległa Top Marketowi 0:7, Drink Team zwyciężył z Nankatsu 6:2, a Uśmiech Nad Pilicą z Oliko FT 3:1.  Do kolejnego meczu nie doszło z powodu braków kadrowych w drużynie Nankatsu i Giza gładko zdobyła 3 pkt. na swoje konto. W ostatnim meczu kolejki Oliko FT pokonało Drink Team 3:1.

  Do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek brakuje już tylko jednej kolejki.  Niestety ze względu na panujące obostrzenia w stosunku do sportu amatorskiego Liga została tymczasowo zawieszona do 31 stycznia. W związku z powyższym ulegnie zmianie terminarz WLH. Planowane wznowienie rozgrywek wypada w sobotę 6 lutego, wtedy to zgodnie z planem rozegramy 17 i 18 kolejkę WLH. 11 i 12 kolejka (z 10 stycznia), 13 i 14 kolejka (z 16 stycznia), a także 15 i 16 kolejka (z 31 stycznia) zostaną rozegrane w marcu. W związku z powyższym zostanie przesunięty termin Superpucharu WLH, który corocznie odbywa się na zakończenie rozgrywek halowych.

  Z niecierpliwością czekamy na otwarcie hali dla sportów amatorskich i powrót Wareckiej Ligi Halowej.

  A tak wygląda aktualna sytuacja w tabeli WLH po 10 kolejkach, tuż przed półmetkiem rozgrywek!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE