Strona głównaInstytucjeCeSiRZnicz Pruszków najlepszy w Warce

Znicz Pruszków najlepszy w Warce

30 stycznia 2021 w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Warce rozegrano Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Najlepsze drużyny z rocznika 2010 poszczególnych okręgów naszego województwa rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Okręg Radom reprezentowała nasza drużyna KS WARKA która była najlepsza w swoim roczniku w bieżących rozgrywkach. Ostatecznie w Warce rywalizowało pięć drużyn a zwycięzcą okazał się Znicz Pruszków.

Nie było by tego turnieju w Warce gdyby nie bardzo dobra współpraca Prezesa ROZPN Sławomira Pietrzyka z Burmistrzem Warki Dariuszem Gizką oraz CeSiR Warka z Dyrektorem Marianem Górskim na czele. Dziękujemy. 

Wyniki turnieju:

Korona Ostrołęka – Znicz Pruszków 0:2
KS Warka – Korona Ostrołęka 2:2
Podlasie Sokołów – Korona Ostrołęka 2:0
KS Warka – Znicz Pruszków 0:2
Podlasie Sokołów – Talent Warszawa 0:1
Talent Warszawa – Korona Ostrołęka 2:0
Podlasie Sokołów – Znicz Pruszków 2:4
Znicz Pruszków – Talent Warszawa 1:1
KS Warka – Talent Warszawa 1:3
KS Warka – Podlasie Sokołów 0:2

Końcowa kolejność:

  1. Znicz Pruszków,
  2. Talent Warszawa,
  3. Sokołów Podlaski,
  4. KS Warka,
  5. Korona Ostrołęka

KS Warka: Robert Jasieńczuk, Wiktor Sowa, Fabian Socha, Patryk Zalewski, Mateusz Cendrowicz, Olaf Madej, Ignacy Radecki, Iwo Frańczak, Piotr Podymniak, Franek Kłoczko. Trener Grzegorz Szydło.

KS Warka

 

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE