7.4 C
Warka
niedziela, 26 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaSportBieganie700 lat Warki... Bieg Nocny w ramach Grand Prix

  700 lat Warki… Bieg Nocny w ramach Grand Prix

  24 kwietnia 2021 odbędzie się drugie biegowe Grand Prix 700-lecia Warki. Nazwa cyklu nawiązuje w tym roku do urodzin miasta, w związku z tym, na zawodników uczestniczących w całym cyklu czekać będą pamiątkowe, okolicznościowe medale. Mimo iż przypisane do każdego biegu, po skompletowaniu całego zestawu utworzą pamiątkowe logo jubileuszu 700-lecia Warki. Druga edycja treningu indywidualnego odbędzie się w formie biegu nocnego na dystansie 10 km.

  Przypominamy, że w tegorocznej edycji Grand Prix wracamy do formuły zbierania punktów po każdym starcie w kategoriach wiekowych i w kategorii Open. Podsumowanie cyklu i wręczenie nagród nastąpi po czwartym biegu, pod koniec listopada. Warto już dziś wpisać sobie w kalendarzu kolejne biegi wchodzące w skład cyklu: 7 listopada – Bieg Morsa (5km), 28 listopada – Bieg Mikołajkowy (10km).

  Zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi zawartymi na plakacie poniżej oraz w regulaminie biegu na www.warkabiega.pl

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE