-8 C
Warka
poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWarecka młodzież w działaniu!

  Warecka młodzież w działaniu!

  Udało się! Warka po raz pierwszy będzie miała okazję realizować projekt w ramach Programu „Młodzież w działaniu”. Program ten to już ok 2500 projektów w całej Polsce i dotacje o łącznej wartości 30 mln euro. Pod koniec lutego tego roku „Dworek na Długiej” we współpracy z operatorem programu w Polsce – Fundacją Rozwoju Sytemu Edukacji zorganizował w Warce szkolenie i efekty już są.

  Projekt „Wareckie Talenty” złożony przez grupę młodzieży z wareckiego gimnazjum (Karolina Nowak, Magdalena Firlik, Aleksandra Kołacz, Angelika Kamińska, Małgorzata Kęsik) to projekt który ma na celu rozpowszechnienie talentów uzdolnionej młodzieży.

  Co będzie działo się w projekcie? Powstanie strona internetowa promująca lokalne młodzieżowe talenty i ich twórczość, będą warsztaty, wystawy, konkurs…

  Kontakt z koordynatorem Karoliną Nowak – karolina_nowak97@wp.pl

  Projekt „Wareckie Talenty” powstał dzięki zaangażowaniu młodzieży, przy wsparciu Stowarzyszenia W.A.R.K.A., Gminnej Jednostki Kultury „Dworek na Długiej” i portalu www.wwarce.pl

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE