TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaBlogiWyniki konkursu plastycznego "Warka 700. Moje najpiękniejsze miejsce na ziemi"

Wyniki konkursu plastycznego “Warka 700. Moje najpiękniejsze miejsce na ziemi”

Rok 2021 jest rokiem jubileuszu 700-lecia potwierdzenia nadania praw miejskich Warce. W ciągu całego roku zaplanowanych zostało wiele wydarzeń i imprez tematycznych. W harmonogramie świętowania nie mogło zabraknąć różnorodnych konkursów dedykowanych zarówno młodym jak i starszym mieszkańcom Warki, pasjonatom plastyki, literatury, fotografii oraz muzyki.

Pierwszym z trzech konkursów plastycznych zaplanowanych na ten rok był konkurs pt. „Warka 700… Moje najpiękniejsze miejsce na ziemi”, który został zadedykowany dla wszystkich uczniów uczęszczających do placówek na terenie gminy Warka.

Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie swojego ulubionego miejsca w Warce – miejsca w którym lubią przebywać lub powodują u nich pozytywne wspomnienia.

W etapie gminnym wzięło udział 207 uczestników.

Jury w składzie: Andrzej Barszcz, Aleksandra Wiąckiewicz, Luiza Wemberger, Sławomir Ragan oraz Andrzej Zaręba przyznało następujące miejsca:

KATEGORIA PRACE PŁASKIE

KATEGORIA I (przedszkola i zerówki)

Miejsce 1. ex aequo – Szymon Barszcz (SP 1 w Warce) i Jakub Maciążek (SP 1 w Warce)

Miejsce 2. ex aequo – Kornelia Niderla (SP 1 w Warce) i Hanna Kutyna (SP 1 w Warce)

Miejsce 3. ex aequo – Paweł Miziołek (Przedszkole) i Cezary Skowron (SP 1 w Warce)

Wyróżnienia: Ewelina Stykowska, Bartosz Opszalski, Julia Śliszewicz, Julia Orłowska, Oliwia Strzelczyk, Maja Glinka,  Filip Jastrzębski, Felicja Marek, Julia Siewiera, Lilianna Apanowicz, Barbara Kutyna, Sara Nowakowska, Antoniny Gwardys, Kacper Hipsz, Aleksander Nyrek, Natalia Jastrzębska, Patrycja Marciszewska, Alicja Jałocha, Filip Wasilewski, Pola Lidak, Piotr Filipowicz, Maja Łepkowska, Konstancja Cendrowicz, Maja Białecka, Paweł Miziołek, Igor Kaczmarek.

KATEGORIA II (klasy I-III)

Miejsce 1. ex aequo – Aleksandra Zając (PSP nr 2 w Warce) i Tomasz Chojnacki (PSP nr 2 w Warce)

Miejsce 2. ex aequo – Marta Kulak (PSP Konary) i Helena Stryczek (SP 1 w Warce)

Miejsce 3. ex aequo – Kacper Kornatek (SP 1 w Warce) i Julia Karbowiak (SP 1 w Warce)

Wyróżnienia: Iga Gajewska (ZS-P Nowa Wieś), Katarzyna Zielińska (PSP 2 w Warce), Szymon Kulesza (PSP 2 w Warce), Laura Cendrowicz (PSP 2 w Warce), Kacper Kwietniewski (SP 1 w Warce), Karolina Derwisz (ZS-P Nowa Wieś), Filip Górniewicz (PSP 2 w Warce), Liliana Talarek (SP 1 w Warce), Maja Mirowska (PSP 2 w Warce), Joanna Długaszek (SP 1 w Warce), Kacper Prusiński (SP 1 w Warce)

KATEGORIA II (klasy IV-VI)

Miejsce 1. ex aequo – Bartłomiej Cieplak (PSP 2 w Warce) i Wiktoria Rączka (SP 1 w Warce)

Miejsce 2. ex aequo – Gracja Mroczkowska (PSP 2 w Warce) i Maja Morawska (PSP 2 w Warce)

Miejsce 3. ex aequo – Nikola Szczepaniak (PSP 2 w Warce) i Gabriela Grzegorek  (PSP 2 w Warce)

Wyróżnienia: Marta Ślusarska (PSP Wrociszew), Aleksander Matlakowski (SP 1 w Warce), Julia Mroziak (PSP 2 w Warce), Aleksander Kowalczyk (ZP-P Nowa Wieś), Kinga Lisowska (SP 1 w Warce)

KATEGORIA III (klasy VII-VIII)

Miejsce 1. ex aequo – Oliwia Wodzińska (PSP Ostrołęka) i Nikola Zawadzka (PSP Ostrołęka)

Miejsce 2. ex aequo – Magdalena Szymaniak (PSP 2 w Warce) i Cyprian Łukasiewicz (SP 1 w Warce)

Miejsce 3. ex aequo – Mikołaj Macioszek (PSP 2 w Warce) i Joanna Kabassa (SP 1 w Warce)

Wyróżnienia: Olga Szczepaniak (SP 1 w Warce), Maksymilian Ostrowski (SP 1 w Warce), Patryk Rudnikowski (PSP 2 w Warce), Igor Ignaczak (SP 1 w Warce), Jan Białoskórski (PSP 2 w Warce), Eryk Rudnikowski (PSP 2 w Warce)

KATEGORIA IV (szkoła średnia)

Miejsce 1. ex aequo – Agnieszka Rogalska (LO Warka) i Ramona Petryka (LO Warka)

Miejsce 2. ex aequo – Natalia Jaworek (LO Warka) i Amelia Kołacz (LO Warka)

Miejsce 3. ex aequo – Kinga Białoskórska (LO Warka) i Karina Zielińska (LO Warka)

Wyróżnienia: Julia Zofia Orłowska (LO Warka), Julia Anyszkiewicz (LO Warka), Agata Oliwia Kosińska (CKZiU Nowa Wieś), Adrian Dzikołowski (CKZiU Nowa Wieś), Elwira Głuszek (ZS Warka)

 

KATEGORIA PRACE PRZESTRZENNA

KATEGORIA I (klasy I-III)

Miejsce 1. Zofia Zatorska (PSP 2 w Warce)

Miejsce 2. Zuzanna Kacprzak (PSP 2 w Warce)

Miejsce 3. Wiesław Zieniuk (PSP Ostrołęka)

Wyróżnienia: Dominika Kozicka (SP 1 w Warce), Pola Kurzepa (PSP 2 w Warce), Michalina Gwardys (SP 1 w Warce), Szymon Cwyl (PSP 2 w Warce), Hanna Skrzyniarz (PSP 2 w Warce)

KATEGORIA II (klasy IV-VI)

Miejsce 1. NIE PRZYZNANO

Miejsce 2. NIE PRZYZNANO

Miejsce 3. NIE PRZYZNANO

Wyróżnienia: Wioletta Wierzbicka (PSP Michałów)

KATEGORIA III (klasy VII-VIII)

Miejsce 1. NIE PRZYZNANO

Miejsce 2. NIE PRZYZNANO

Miejsce 3. NIE PRZYZNANO

Wyróżnienia: Wiktoria Czwarno (PSP Ostrołęka)

KATEGORIA IV (szkoła średnia)

Miejsce 1. Wiktoria Zapaśnik (LO Warka)

Miejsce 2. NIE PRZYZNANO

Miejsce 3. NIE PRZYZNANO

Wyróżnienia: NIE PRZYZNANO

 

Organizator Konkursu – Gminna Instytucja Kultury “Dworek na Długiej”.

Współorganizatorzy Konkursu:

  • Przedszkole Samorządowe nr 1 „Bajkowy Statek” w Warce,
  • Niepubliczne Przedszkole „Kubusiowe Przedszkole” w Warce,
  • Niepubliczne Przedszkole i Klub Malucha „Mały Miś” w Warce,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Pułaskiego w Warce,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Hetmana Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego we Wrociszewie,
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi,
  • Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego w Warce,
  • Zespół Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce,
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi.

 

 

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE