Więcej
  Strona głównaInstytucjeSeniorzy uczą się jak wykorzystać swoje telefony!

  Seniorzy uczą się jak wykorzystać swoje telefony!

  Ostatni czas pokazał, że telefony są naszym łącznikiem ze światem. Pozwalają nam porozmawiać z bliskimi, załatwić różne sprawy – nawet zadbać o nasze zdrowie przy teleporadach. Wielu seniorów ma telefony dotykowe czyli smartfony, ale nie czuje się swobodnie korzystając z nich. Stowarzyszenie W.A.R.K.A chce to zmienić i razem z firmą Henkel przygotowało cykl krótkich szkoleń z zakresu komunikacji online.

  Dzięki gościnności Świetlicy wiejskiej – Pracownia Orange w Laskach – 22 maja spotkali się przedstawiciele z 5 grup senioralnych z gminy Warka. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy uczyli się zakładania kont e-mail za pomocą swoich telefonów. To dla nich ogromny krok i furtka do aplikacji takich jak Messenger, Facebook czy MS Teams, które poznamy na kolejnych trzech spotkaniach w maju i czerwcu. Organizatorów spotkania cieszy ogromny zapał do edukacji. Brawa dla seniorów!

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE