-0.4 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRModernizacje na Stadionie Miejskim

  Modernizacje na Stadionie Miejskim

  Przerwa w sezonie piłkarskim do dogodny moment na przeprowadzenie istotnych prac na terenie stadionu piłkarskiego i lekkoatletycznego.

  Wykorzystując ten okres pod koniec czerwca poddano konserwacji bieżnię lekkoatletyczną i pomalowano linię startów i torów na bieżni, następnie na początku lipca dokonano dosiewu trawy na boiskach LA i płyty głównej stadionu. Jednakże najważniejszą inwestycją przeprowadzoną w ostatnim czasie na terenie kompleksu sportowego była modernizację studni głębinowej. Studnia w pierwszej kolejności została odmulona, następnie zakupiono i zamontowano nową pompę głębinową i hydrofor. Odnowiona pompa, stanowiąca nowe źródło wody na terenie stadionu posłuży przede wszystkim do podlewania boisk sportowych. i pozwoli na niekorzystanie z zasobów wodociągu miejskiego, dzięki czemu ulegną zmniejszeniu koszty utrzymania boisk.

  Mamy nadzieję że przeprowadzone prace przyczyni się do poprawią jakość i funkcjonalność naszego obiektu.

  CeSiR Warka

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE