Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRModernizacje na Stadionie Miejskim

  Modernizacje na Stadionie Miejskim

  Przerwa w sezonie piłkarskim do dogodny moment na przeprowadzenie istotnych prac na terenie stadionu piłkarskiego i lekkoatletycznego.

  Wykorzystując ten okres pod koniec czerwca poddano konserwacji bieżnię lekkoatletyczną i pomalowano linię startów i torów na bieżni, następnie na początku lipca dokonano dosiewu trawy na boiskach LA i płyty głównej stadionu. Jednakże najważniejszą inwestycją przeprowadzoną w ostatnim czasie na terenie kompleksu sportowego była modernizację studni głębinowej. Studnia w pierwszej kolejności została odmulona, następnie zakupiono i zamontowano nową pompę głębinową i hydrofor. Odnowiona pompa, stanowiąca nowe źródło wody na terenie stadionu posłuży przede wszystkim do podlewania boisk sportowych. i pozwoli na niekorzystanie z zasobów wodociągu miejskiego, dzięki czemu ulegną zmniejszeniu koszty utrzymania boisk.

  Mamy nadzieję że przeprowadzone prace przyczyni się do poprawią jakość i funkcjonalność naszego obiektu.

  CeSiR Warka

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE