-3.6 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZakochaj się w Warce na 700-lecie!

  Zakochaj się w Warce na 700-lecie!

  Z okazji jubileuszu 700-lecia Warki Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zorganizowała specjalny konkurs na piosenkę związaną z Warką. Powołana przez organizatora komisja składająca się z zawodowych muzyków oceniła zgłoszone propozycje i jednogłośnie podjęła decyzję o przyznaniu tytułu „Piosenki 700-lecia Warki” utworowi „Zakochaj się w Warce” autorstwa Leszka Owczarczyka. Do jej wspólnego wykonania autor tekstu i muzyki zaprosił wareckich muzyków i wokalistów. „Artyści dla Warki” to (w kolejności alfabetycznej): Zuzia Brzozowska, Marta Galińska, Tomasz Glinka, Artur Grzelewski, Sławomir Klimczuk, Anna Kolasa-Rączka, Andrzej Antonii Kuna, Leszek Owczarczyk, Tadeusz Pietrusiak, Dariusz Rączka, Kuba Szydło, Karolina Woźniak i Andrzej Zaręba. Do wspólnego wykonania refrenów piosenki zaproszeni zostali również uczestnicy Festiwalu „SpłyWarka”, podczas którego nagrywano również sceny do teledysku, podobnie jak podczas Światowego Dnia Jabłka w Warce.

  Premiera teledysku, który w niezwykły sposób prezentuje piękno Warki będzie miała miejsce w środę 27 października o godz. 20:30 na stronie www.warka700.pl/piosenka700 oraz na profilu fb Dworku na Długiej. Zachęcamy do oglądania, polubienia, udostępniania… bo „niech przyjedzie, kto tu nigdy nie był jeszcze, niech przyjedzie i zakocha się w moim mieście”

  Dworek na Długiej

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE