0.4 C
Warka
niedziela, 27 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKonkurs plastyczny – ozdoba choinkowa

  Konkurs plastyczny – ozdoba choinkowa

  Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej… dlatego Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” już dziś ogłasza konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”. W tym roku już po raz drugi zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów z Miasta i Gminy Warka. Aby wziąć udział w konkursie należy własnoręcznie wykonać wiszącą ozdobę choinkową (z wyłączeniem łańcuchów). Praca ma mieć formę przestrzenną o wymiarach podstawy nie przekraczającej 20 cm x 20 cm i wysokości nie przekraczającej 30 cm.

  Do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, klasę i szkołę do których uczęszczają, nazwisko opiekuna i kontakt telefoniczny do opiekuna (rodzica) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (metryczka powinna być dołączona do pracy, najlepiej aby była zamocowana przy wieszaczkach, w taki sposób aby organizator mógł ją z łatwością usunąć).

  Metryczka konkurs plastyczny ozdoba choinkowa

  Prace konkursowe przyjmowane będą do 9 grudnia (czwartek), natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 grudnia podczas Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku.* Tego dnia również odbędzie się głosowanie publiczności na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową.

  W konkursie mogą wziąć udział osoby uczące się oraz mieszkające na terenie Miasta i Gminy Warka w następujących kategoriach:

  Przedszkola i zerówki

  Szkoła podstawowa – klasy 1-3

  Szkoła podstawowa – klasy 4-6

  Szkoła podstawowa – klasy 7 i 8

  REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO – OZDOBA CHOINKOWA 2021

  * Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju organizator zastrzega sobie zmianę sposobu w jaki odbędzie się głosowanie publiczności oraz wręczenie nagród. Każdy uczestnik konkursu zostanie poinformowany o zmianie.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE