14 C
Warka
poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Więcej

  Graj w Moderato

  Gminna Jednostka Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza do wspólnego muzykowania w liczącej ponad 100 lat Miejskiej Orkiestrze MODERATO. Chcesz przekonać się jak gra warecka orkiestra? Zapraszamy w najbliższy piątek 30 sierpnia od godz. 19:30 na skwer przy „Dworku na Długiej” na „Dancing z Moderato”.

  Moderato dziś to kilkadziesiąt młodych osób, które chcą uczyć się, wspólnie spędzać czas i muzykować. To możliwość wyjazdów, koncertów i satysfakcji z osiąganych w zespole efektów jakimi są nagrody i wyróżnienia.

  Wszystkich zainteresowanych i chętnych do przeżycia pięknej przygody (szkoła podstawowa i gimnazjum) zapraszamy do nauki gry na instrumentach takich jak:
  trąbka, klarnet, saksofon, flet, puzon, gitara basowa.

  Naukę gry na instrumentach prowadzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy z Państwowej Szkoły Muzycznej i Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

  Chodzisz do szkoły podstawowej lub gimnazjum? – nie czekaj – zapisz się już dziś! Zapisy w Gminnej Jednostce Kultury „Dworek na Długiej” (ul. Długa 3) lub u dyrygenta orkiestry – Artura Gębskiego (tel. 664–558–405).

  Zapisy do MODERATO zm

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE