1.2 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
    Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWiemy jak będzie wyglądała Warka za 100 lat! - wyniki konkursu plastycznego

    Wiemy jak będzie wyglądała Warka za 100 lat! – wyniki konkursu plastycznego

    25 listopada w „Dworku na Długiej” odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Warka 700. Moje miasto za 100 lat”. Był to już trzeci, i jednocześnie ostatni konkurs dla dzieci i młodzieży zorganizowany z okazji 700-lecia Warki przez Gminną Instytucję Kultury wspólnie z wszystkimi placówkami oświatowymi działającymi na terenie gminy Warka.

    Podczas wernisażu pokonkursowego dyrektor „Dworku na Długiej” Andrzej Zaręba podkreślił wysoki poziom prac zgłoszonych nie tylko do tego ale i do dwóch wcześniejszych konkursów, pogratulował zaangażowania i talentu „małym” artystom i ich rodzicom oraz podziękował za współorganizację konkursów wszystkim placówkom oświatowym – przedszkolom, szkołom podstawowym i szkołom średnim.

    Jury w składzie: Andrzej Barszcz, Luiza Wemberger, Sławomir Ragan, Andrzej Zaręba oceniło 148 prac zgłoszonych do konkursu i postanowiło przyznać następujące miejsca:

    KATEGORIA I (przedszkola i zerówki)

    Miejsce 1. ex aequo Julia Latos (PS w Warce) i Stanisław Olejarczyk (PS w Warce)

    Miejsce 2. ex aequo Jan Kaczmarczyk (PS w Warce) i Wiktor Osękowski (PS w Warce)

    Miejsce 3. Magdalena Brynda (PSP nr 2 w Warce)

    Wyróżnienia: ex aequo Maja Skrzypczak (PS w Warce), Franciszek Gajda (PS w Warce), Maria Podsiadła (PS w Warce), Jan Fudecki (PSP nr 2 w Warce)

    KATEGORIA II (klasy I-III)

    Miejsce 1. ex aequo Laura Cendrowicz (PSP nr 2 w Warce) i Juliusz Seremak (PSP nr 2 w Warce)

    Miejsce 2. ex aequo Oliwia Strzelczyk (PSP nr 2 w Warce) i Miłosz Jagiełło (SP 1 w Warce)

    Miejsce 3. Zofia Tuszyńska (PSP nr 2 w Warce),

    Wyróżnienia: ex aequo Antoni Nowak (PSP nr 2 w Warce), Pola Jędrzejewska (PSP nr 2 w Warce), Natalia Ignaczak (PSP nr 2 w Warce)

    KATEGORIA III (klasy IV-VI)

    Miejsce 1. ex aequo Marta Ślusarska (PSP Wrociszew) i Natalia Bernacka (PSP Wrociszew)

    Miejsce 2. ex aequo Jakub Jagiełło (PSP nr 2 w Warce) i Olga Chodór (PSP nr 2 w Warce)

    Miejsce 3. ex aequo Gabriela Przybylska (PSP nr 2 w Warce) i Wiktor Sowa (PSP nr 2 w Warce)

    Wyróżnienia: ex aequo Zuzanna Romanowska (PSP nr 2 w Warce), Zuzanna Gos (PSP nr 2 w Warce), Wioletta Stępień (ZS-P w Nowej Wsi)

    KATEGORIA III (klasy VII-VIII)

    Miejsce 1. Maja Morawska (PSP nr 2 w Warce)

    Miejsce 2. Oskar Jagiełło (PSP nr 2 w Warce)

    Miejsce 3. Julia Setniewska (SP nr 1 w Warce)

    Wyróżnienia: ex aequo Wiktoria Kopyt (PSP nr 2 w Warce) i Wiktoria Golczewska (ZS-P w Nowej Wsi)

    KATEGORIA IV (szkoła średnia)

    Miejsce 1. NIE PRZYZNANO

    Miejsce 2. NIE PRZYZNANO

    Miejsce 3.  NIE PRZYZNANO

    KATEGORIA PRZESTRZENNA (KLASY I –III)

    Miejsce 1. Hanna Skrzyniarz (PSP nr 2 w Warce)

    Miejsce 2. Zuzanna Kacprzak (PSP nr 2 w Warce)

    Miejsce 3. ex aequo Henryk Wodziński (SP nr 1 w Warce) i Aleksander Traczyk (PSP nr 2 w Warce)

    Wyróżnienie: Zofia Zatorska (PSP nr 2 w Warce).

    Gratulujemy nagrodzonym. Zapraszamy do oglądania prac, które zajęły miejsca 1-3 na wystawie MAŁY PRZEGLĄD 2021 w Dworku na Długiej.

    Dworek na Długiej
    Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
    Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

    NAJNOWSZE

    NAJPOPULARNIEJSZE