0.5 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRŚwięty Mikołaj przybył do Warki!

  Święty Mikołaj przybył do Warki!

  6 grudnia to magiczny czas – wszystkie dzieci zaraz po przebudzeniu już wiedzą, że będzie to dzień pełen wrażeń i… prezentów. Święty Mikołaj odwiedza wszystkie grzeczne dzieci i wręcza im drobne upominki jako przedsmak wymarzonych podarunków, które przyniesie 24 grudnia. Staruszek z siwą brodą w swojej przedświątecznej wędrówce nie mógł pominąć gminy Warka i wszystkich grzecznych dzieci, które tu mieszkają. Wiedząc, że w Warce panuje wielkie święto 700-lecia miasta przygotował wspólnie z elfami niemalże 3 tysiące prezentów, które będą przypominać dzieciom o tym wspaniałym wydarzeniu. Święty podarował kredki, koloroWarki (kolorowanki przedstawiające najważniejszych bohaterów i miejsca w Warce), notesy, długopisy i cukierki krówki.

  Mikołaj odwiedził wareckie przedszkola i szkoły podstawowe – Przedszkole Samorządowe „Bajkowy Statek”, Niepubliczne Przedszkole i Klub Malucha „Mały Miś”, Niepubliczne Przedszkole „Kubusiowe Przedszkole”, SP nr 1 im. P. Wysockiego i PSP nr 2 im. K. Pułaskiego oraz szkoły z terenu całej gminy – ZS-P im. Bohaterów Powstania Styczniowego 1863 r. w Nowej Wsi, PSP im. kard. S. Wyszyńskiego we Wrociszewie, PSP w Michałowie, PSP im. Z. Nowickiego w Konarach oraz PSP im. Hetmana S. Czarnieckiego w Ostrołęce.

  Podarunki dla wszystkich dzieci przygotowali: Święty Mikołaj i elfy, Samorząd Miasta i Gminy Warka, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Warce.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE