Więcej
  Strona głównaOrganizacjeZawody z okazji Dnia Niepodległości o Puchar 700-lecia Warki

  Zawody z okazji Dnia Niepodległości o Puchar 700-lecia Warki

  11 listopada na Strzelnicy w Warce odbyły się zawody upamiętniające Dzień Niepodległości.

  Uroczyste otwarcie zaszczycili swoją obecnością: Wiceburmistrz Warki – Teresa Knyzio, mecenas Monika Strus – Wołos, Dyrektor CeSiR – Marian Górski, Dyrektor „Dworku na Długiej” – Andrzej Zaręba.

  W zmaganiach wzięło udział 86 zawodników, a konkurencja strzelecka polegała na oddaniu 13 strzałów w ciągu 25 sekund z karabinka AKMS (Kałasznikowa) z pozycji stojącej, z odległości 25 m.

  Po zaciętej rywalizacji Puchar 700-lecia Warki w kategorii kobiet wywalczyła Beata Marcinkowska, 2 i 3 miejsce zdobyły Magdalena Skruczaj i Aleksandra Wojciechowska. W kategorii mężczyzn triumfował Artur Wojciechowski, 2 i 3 miejsce zajęli Andrzej Zaręba i Maciej Marcinkowski. Puchary i dyplomy wręczył Dyrektor CeSiR Warka Marian Górski.

  Serdeczne podziękowania dla koleżanek i kolegów, którzy pomagali przy organizacji i obsłudze zawodów.

  Fot. Beata Marcinkowska.

  SWKS Warka

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE