7.2 C
Warka
poniedziałek, 26 września, 2022
Więcej
    Strona głównaBlogiWyniki konkursu wokalnego „mini Warka Music Show”

    Wyniki konkursu wokalnego „mini Warka Music Show”

    8 grudnia w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbyła się kolejna edycja kolędowego „mini Warka Music Show”. W konkursie wzięło udział niemalże 100 uczestników w pięciu kategoriach wiekowych –  od przedszkola, szkół podstawowych po szkoły średnie. Repertuar, który królował podczas konkursu to tradycyjne polskie kolędy.

    Komisja konkursowa, obradująca w składzie: Ryszard Florek (wszystkie kategorie), Karolina Nowak (kategorie 2-5) oraz Dariusz Rączka (wszystkie kategorie), postanowiła wyróżnić i nagrodzić następujących wykonawców:

    KATEGORIA I (przedszkola i zerówki)

    Miejsce 1. Aleksandra Pacholczak (PSP we Wrociszewie),

    Miejsce 2. Julia Ambrozik (PSP nr 2 w Warce),

    Miejsce 3. Lilianna Ukleja (Przedszkole Samorządowe w Warce)

    Wyróżnieni zostali wszyscy uczestnicy tej kategorii, czyli: Maja Skrzypczak, Oliwier Bukowski, Liliana Ukleja, Hanna Tomala, Nikola Zaprzałek, Maria Podsiadła, Borys Łuczak, Maria Sieradzan- Kapczyńska, Maja Traczyk, Maja Budzianowska, Stefania Banach, Tymon Młodzianowski, Kamila Kustra, Janja Nocuń, Hanna Jóźwik, Aleksandra Wlazeł, Oliwia Regulska, Wojciech Włodarczyk, Zuzanna Zdrojek, Maja Glinka, Julia Marek, Alicja Szczepaniak, Maria Kalinowska, Aleksandra Pacholczak, Maja Koncka, Natalia Słupek, Zuzanna Musiałowska, Kinga Szymaniak

    KATEGORIA II (klasy 1-3 szkół podstawowych)

    Miejsce 1. Agata Szybowska (PSP w Ostrołęce),

    Miejsce 2. Franciszek Zdroik (ZS-P w Nowej Wsi),

    Miejsce 3. Wiktoria Fedorowicz (PSP w Michałowie),

    Wyróżnienia: Szymon Żelechowski (PSP w Michałowie), Wiktoria Marciszewska (PSP w Michałowie)

    KATEGORIA III (klasy 4-6 szkół podstawowych)

    Miejsce 1. Lena Kilińska (PSP nr 2 w Warce),

    Miejsce 2. Anna Buczek (PSP nr 2 w Warce),

    Miejsce 3. Piotr Pacholczak (PSP we Wrociszewie),

    Wyróżnienia: Zuzanna Dyć (PSP nr 2 w Warce), Julia Iwanowska (PSP nr 2 w Warce), Zuzanna Gos (PSP nr 2 w Warce), Maja Kobusińska (SP nr 1  w Warce), Natalia Łuczak (SP nr 1 w Warce), Barbara Szydło (PSP nr 2 w Warce)

    KATEGORIA IV (klasy 7-8 szkół podstawowych)

    Miejsce 1. Oliwia Wodzińska (PSP w Ostrołęce),

    Miejsce 2.  ex aquo Patrycja Brzozowska (PSP nr 2 w Warce), Patryk Kozoń (ZS-P w Nowej Wsi),

    Miejsce 3.  ex aquo Julita Skrzypczak (ZS-P w Nowej Wsi), Lena Strzelczyk (PSP nr 2 w Warce),

    Wyróżnienie: Karolina Kozoń (ZS-P w Nowej Wsi),

    KATEGORIA V (szkoły średnie)

    Miejsce 1. NIE PRZYZNANO

    Miejsce 2. NIE PRZYZNANO

    Miejsce 3. NIE PRZYZNANO

    Wyróżnienia: Weronika Witkowska (ZS w Warce), Viktoriia Sukach (ZS w Warce)

    „Dworek na Długiej” serdecznie gratuluje wszystkim laureatom konkursu.

    Nagrody zostaną przekazane do szkół w najbliższym czasie.

    Galerię zdjęć ZOBACZ TU.

    Avatar photo
    Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
    Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

    NAJNOWSZE

    NAJPOPULARNIEJSZE