-4.7 C
Warka
wtorek, 7 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRJesienne inwestycje na stadionie

  Jesienne inwestycje na stadionie

  28 października na boisku głównym Stadionu Piłkarskiego przeprowadzono prace związane z wymianą piłkochwytów. Na użytek Kompleksu sportowego zakupiono także wydają kosiarkę ogrodową.

  WYMIANA SIATKI

  Piłkochwyt za bramkami boiska głównego stadionu służył wareckim piłkarzom przez 6 lat, a wcześniej eksploatowany był przy boiskach Szkoły Podstawowej nr 1. W wyniku upływu czasu i zróżnicowanych warunków atmosferycznych sznurki uległy starciu i siatka zrobiła się bardzo delikatna. Każde mocniejsze uderzenie piłki skutkowało rwaniem siatki. W związku z powyższym zdecydowano na wymianę 38 metrów siatki sześciometrowego piłkochwytu.

  28 października pracownicy Centrum Sportu i Rekreacji wymienili wysłużoną siatkę. Nowa wykonana jest z bezwęzłowego polipropylenu, który jest materiałem trwałym i odpornym na warunki pogodowe. Dzięki uprzejmości właściciela firmy elektrycznej Krzysztofa Woźniaka mieliśmy możliwość skorzystać z podnośnika, co w dużej mierze ułatwiło demontaż i montaż siatki, za co serdecznie dziękujemy!

  ZAKUP TRAKTORKA

  W listopadzie CeSiR Warka zakupił także na użytek Kompleksu Sportowego Traktorek – Kosiarkę Ogrodową. Traktorek zastąpi wysłużoną kosiarkę, która niestety uległa zniszczeniu, a jej naprawa po ponad 20-letniej ciągłej eksploatacji nie była opłacalna. Nowy Traktorek Stiga posłuży wiele lat. Jest bardzo funkcjonalny ma 7 wysokości koszenia, co z pewnością będzie przydatną opcją do koszenia boisk piłkarskich stadionu, a także terenu całego kompleksu sportowego i strzelnicy. Koszt zakupu 20 tysięcy brutto.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE