0.2 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiDrugi „PodWieczorek Literacki” z Dominikiem Podworskim

  Drugi „PodWieczorek Literacki” z Dominikiem Podworskim

  Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. księdza Marcelego Ciemniewskiego w Warce wspólnie z Gminną Instytucją Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza na spotkanie autorskie z mieszkańcem Warki – Dominikiem Podworskim. Jest on autorem książki „Zmarli pamiętają”. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu „PodWieczorki Literackie”, na których chcemy promować i przedstawiać mieszkańcom autorów związanych z Warką i regionem. „Cudze chwalicie, swego nie znacie!” – jak powiadał Stanisław Jachowicz.

  Dominik Podworski – mieszka w Warce, gdzie ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego. Jest studentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu. Na co dzień pracuje, studiuje, pisze książki i biega.

  Zapraszamy na spotkanie 27 stycznia 2021, o godzinie 17:30 w sali imprez Centrum Sportu i Rekreacji, Warka ul. Warszawska 45 – wstęp wolny. Na miejscu będzie możliwość zakupu książki autora.

  Partnerem spotkania jest Liceum Ogólnokształcące im. P. Wysockiego w Warce

  Uczestnicy spotkania zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego oraz zabezpieczenia się w środki ochrony osobistej.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE