Więcej
  Strona głównaWiadomościLewandowski i spółka ponownie zawita do Warki!

  Lewandowski i spółka ponownie zawita do Warki!

  Reprezentacja Polski w piłce nożnej ponownie zawita do Warki. Piłkarze trenera Waldemara Fornalika odbędą zgrupowanie w Hotelu Farma Sielanka. Biało-czerwoni na nadpilickich boiskach będą szlifowali formę na nadchodzące mecze eliminacji mistrzostw świata 2014.

  Robert Lewandowski i spółka zameldują się w wareckim ośrodku 2 września. Zgrupowanie nad Pilicą potrwa do 9 września. Wówczas reprezentacja wyleci z kraju udając się na mecz z drużyną San Marino.
  Zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej w Warce jest już drugą wizytą biało-czerwonych nad Pilicą. Piłkarze po raz pierwszy gościli w Hotelu Sielanka w czerwcu, kiedy to przygotowywali formę na spotkanie z Ukrainą. Wówczas cały sztab szkoleniowy oraz sami zawodnicy, w samych superlatywach wypowiadali się o ośrodku i okolicy. Zadowolenie to spowodowało, że podopieczni Waldemara Fornalika zdecydowali się ponownie zawitać do Warki.

  Szczegółowy plan pobytu reprezentacji w Hotelu Sielanka nad Pilicą:

  2 września (poniedziałek)

  13:30 – przyjazd zawodników do hotelu

  17:30 – trening, boisko hotelowe, w całości otwarty dla mediów

               (po treningu dla dziennikarzy mixed zone 15min)

   

  3 września (wtorek)

  10:30 – trening, boisko hotelowe,15 min otwarty dla mediów

  13:30 – konferencja prasowa, hotel „Sielanka nad Pilicą”, sala konferencyjna

               (3 zawodników, 1 osoba ze sztabu reprezentacji)

  17:30 – trening (zamknięty)

  4 września (środa)

  11:00 – trening, boisko hotelowe, 15 min otwarte dla mediów

  14:00 – konferencja prasowa, hotel „Sielanka nad Pilicą, sala konferencyjna

               (3 zawodników, 1 osoba ze sztabu reprezentacji)

  5 września (czwartek)

  11:30 – wyjazd do Warszawy
  18:00 – oficjalna konferencja prasowa selekcjonera W. Fornalika, Stadion Narodowy
  18:30 – oficjalny trening , Stadion Narodowy, 15min otwarte dla mediów

  6 września (piątek)

  20:45 – Polska – Czarnogóra  (Stadion Narodowy)

  7 września (sobota)

  11:30 – trening, boisko hotelowe w Warce, w całości otwarty dla mediów
  (po treningu dla dziennikarzu mixed zone około 15min)

  8 września (niedziela)

  11:30 – trening, boisko hotelowe w Warce, 15 min otwarte dla mediów
  14:00 – konferencja prasowa, hotel „Sielanka nad Pilicą”, sala konferencyjna
  (3 zawodników, 1 osoba ze sztabu reprezentacji)

  9 września (poniedziałek)

  10:00 – lot charterowy  Warszawa – Rimini (San Marino)

  Po odbyciu trzydniowego treningu w Warce kadrowicze na moment przeniosą się do warszawskiego hotelu Hyatt Regency. Tam będą oczekiwali na spotkanie z Czarnogórą, które odbędzie się 6 września na Stadionie Narodowym imienia Kazimierza Górskiego.  Po meczu powrócą do Warki, aby na boiskach Hotelu Farma Sielanka przygotowywać się do wyjazdowego spotkania z reprezentacją San Marino, które odbędzie się 10 września w kraju meczowych przeciwników biało-czerwonych.

  Wrześniowe zgrupowanie reprezentacji jest kolejnym przystankiem biało-czerwonych na drodze do mundialu 2014. Pomimo druzgocącej porażki z reprezentacją Ukrainy, Polacy wciąż mają teoretyczne szanse na awans i grę na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej Brazylia 2014. Grający w grupie H Polacy aktualnie plasują się na 4. miejscu z pięciopunktową stratą do liderów – reprezentacji Czarnogóry. Taka sytuacja punktowa deklaruje jednoznacznie, piątkowy mecz z Czarnogórzanami będzie meczem o wszystko.

  W czerwcu reprezentacja Polski zawitała do Warki z nadzieją odnalezienia tu cennego spokoju i wyciszenia, których to zdaniem trenera Fornalika potrzebowali piłkarze.  Niestety urok Warki nie pomógł biało-czerwonym, którzy i tak pogrążyli się w sportowym kryzysie. Być może wrześniowa aura Warki tym razem okaże się zbawienna dla Polaków, którzy nad Pilicą będą przygotowywali się do najważniejszego spotkania tego sezonu. Meczu o wszystko z Czarnogórą.

  Do Warki zawitają następujący piłkarze:

  Artur Boruc, Wojciech Szczęsny, Sebastian Boenisch, Piotr Celeban, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Bartosz Salamon, Łukasz Szukała, Jakub Błaszczykowski, Arier Borysiuk, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Bartłomiej Pawłowski, Eugen Polański, Paweł Wszołek,  Piotr Zieliński, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, oraz zawodnicy rezerwowi – Łukasz Fabiański, Damien Perquis, Kamil Grosicki, Adam Matuszczyk, Adrian Mierzejwski i Artur Sobiech.   

  sienanka boisko

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE