1.7 C
Warka
sobota, 26 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucje„Starówka” dla zdrowia, z uśmiechem, relaksem i zabiegami!

  „Starówka” dla zdrowia, z uśmiechem, relaksem i zabiegami!

  W życiu każdego seniora ważne jest, by odpowiednio zadbać o ciało i ducha. Wiedzą o tym członkowie Klubu Senior + Starówka ze Starej Warki, którzy zorganizowali wyjazd rehabilitacyjno-integracyjny do Łeby.

  Podczas tygodniowego pobytu w Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym „U Pirata” przeżyli niezapomniane chwile. Wypoczynek i relaks nieprzemiennie łączył się z zabawą i integracją. Seniorzy, wśród których były osoby powyżej 80 roku życia uczestniczyli w wielu aktywnościach. Każdy dzień rozpoczynał się poranną gimnastyką na świeżym powietrzu oraz zwiedzaniem, m.in. Łeby, ruchomych wydm, Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, latarni morskiej. Ogromnym przeżyciem było uczestnictwo we Mszy świętej w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku przy bursztynowym ołtarzu. Szczególną popularnością cieszyły się wieczorki tematyczne nawiązujące do lat 20. Czy 30. XX w. Wspólnym śpiewom i tańcom nie było końca.

  Mnogość atrakcji, profesjonalizm personelu, a nade wszystko serdeczne przyjęcie sprawiły, że pobyt był wyjątkowo udany, a seniorzy już planują kolejne wczasy. Obowiązkowo z uśmiechem i relaksem!

  Klub Senior + Starówka ze Starej Warki

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE