7.4 C
Warka
niedziela, 26 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWOŚP 2022 - na koniec dnia mamy ponad 90 tysięcy!

  WOŚP 2022 – na koniec dnia mamy ponad 90 tysięcy!

  30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warce dobiegł końca – kończymy go z kwotą 90 971,40 zł ale będzie więcej!

  Zapraszamy do licytacji, które będą trwały do 7 lutego – https://allegro.pl/uzytkownik/SztabWOSPWarka

  Zachęcamy do wsparcia eSkarbonek, które będą aktywne do 1 lutego do końca dnia – http://dworek.warka.pl/wesprzyj-eskarbonki-wolontariuszy-wosp-wplac-juz-dzis/

  Kilka słów od Szefowej Sztabu:

  Dobry wieczór, kończymy zbiórkę na dziś! Nie było lekko – kwarantanny, zła pogoda, zmiany scenariusza w ostatniej chwili. Ale… daliśmy radę! Drodzy Wolontariusze – jesteście bohaterami! Dzisiejsza pogoda dała Wam w kość, jednak nie słyszałam ani jednego słowa narzekania, uśmiech nie schodził Wam z twarzy. W mokrych kurtkach mówiliście „napijemy się herbaty i lecimy dalej” – podziwiam Was. Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w organizację tegorocznego – 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Byliście niesamowici! Każdemu z osobna będziemy dziękować kiedy opadną emocje.

  Od 7 lat mam zaszczyt prowadzić Orkiestrę w Warce i okolicach – co roku podczas przygotowań, które trwają niemalże 24 godziny na dobę mówię „to ostatni rok”. Nie jest łatwo… Jednakże czy byłabym w stanie spokojnie przetrwać styczeń bez tych wszystkich przygotowań? Raczej nie! W każdym razie już snujemy plany na następny rok… Dziękuję szczególnie tym, którzy realizowali ze mną wszystkie pomysły od początku – Wiktorii Szeląg, Klaudii Kowalskiej, Janowi Marchockiemu, Bartkowi Łuszczykowi i Jakubowi Przychodzień.

  Kamila Gostkowska

  Szef Sztabu WOŚP w Warce

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE