0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejEliminacje do 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i konkursów towarzyszących

  Eliminacje do 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i konkursów towarzyszących

  9 marca Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” organizuje Powiatowe Eliminacje do 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Zachęcamy wszystkich uczniów szkół średnich oraz osoby pełnoletnie do udziału w przesłuchaniach. Zgłoszenia należy dostarczyć do „Dworku na Długiej” do 1 marca.

  Tego samego dnia, tj. 9 marca, odbędą się również eliminacje do dwóch innych konkursów recytatorskich: Małego Konkursu Recytatorskiego oraz Warszawskiej Syrenki. Zgłoszenia do nich dokonują na podstawie wewnętrznych eliminacji szkoły podstawowe i przedszkola z gmin: Chynów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew oraz Warka.

  W tym roku ze względu na niepewną sytuację epidemiczną konkurs zostanie przeprowadzony w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

  Poniżej karta zgłoszeniowa oraz regulamin :

  Regulamin 67 OKR 2

  Karta PS´ 2022

  Karta R 2022

  Karta T1A 2022

  Regulamin Warszawskiej Syrenki oraz Małego Konkursu Recytatorskiego:

  Warszawska Syrenka – Regulamin

  Mały konkurs recytatorski – Regulamin

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE